0
1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
%

global privacy policy (lithuanian)

Paskutinį kartą atnaujinta: January 21, 2022

Select language

„Choreograph“ yra pasaulinė duomenų ir technologijų verslo įmonė, savo produktų ir paslaugų rinkinyje klientams teikianti įvairius duomenimis pagrįstus rinkodaros sprendimus. Esame WPP įmonė ir glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis įmonėmis visame WPP tinkle, įskaitant „GroupM“ ir jos agentūras bei kitas specialias įmones, tokias kaip „GroupM Nexus“ ir „Resolve Aps“, taip pat kai kurias „GroupM“ technologijas ir produktus. Daugiau informacijos apie WPP rasite čia, o apie „GroupM“ –spustelėję čia.

Šios privatumo politikos tikslas – suteikti jums, vartotojui, informaciją apie tai, kaip galime rinkti ir tvarkyti jūsų asmeninę informaciją (kartais vadinamus „asmens duomenimis“ arba „asmens tapatybę nustatančia informacija“). Tai apima tiek internetinę, tiek autonominę asmeninę informaciją, kaip paaiškinta mūsų Vartotojų pasirinkčių portale.

Tai yra visuotinė privatumo politika. Jei šią politiką pasiekiate iš ES šalies, taip pat perskaitykite skyrių apie Asmenų teisę į privatumą Jungtinėje Karalystėje, EEE ir Šveicarijoje. Jei esate Kalifornijos gyventojas, taip pat perskaitykite skyrių apie Asmenų teisę į privatumą Kalifornijoje.

kitos privatumo politikos

Ši privatumo politika netaikoma asmeninei informacijai, surinktai naudojant „Choreograph“ svetainę www.choreograph.com. Šią informaciją rasite čia.

Jei norite sužinoti, kaip jūsų asmeninė informacija buvo naudojama įdarbinimo procese, galite rasti įdarbinimo privatumo politiką čia.

Raginame perskaityti visą privatumo politiką, tačiau jei norėsite naudoti toliau pateiktas turinio nuorodas, pateksite į atskiras skiltis:

mūsų paslaugos

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie paslaugas, kurias siūlome savo klientams. Mūsų „klientai“ yra įmonės, kurios tiesiogiai bendrauja su vartotojais, pvz., reklamuotojai, kurie parduoda savo produktus ir paslaugas vartotojams. Mes neteikiame savo paslaugų tiesiogiai vartotojams. Mes dirbame tiesiogiai su klientais arba per tarpininką (pvz., duomenų ar medijos pirkimo agentą), kuris veikia kliento vardu.

Mūsų klientai naudojasi mūsų paslaugomis, kurios padeda jiems teikti veiksmingą ir aktualią reklamą internete ir neprisijungusiems prie interneto vartotojams. Mes padedame reklamuotojams suprasti dabartinių jų vartotojų pomėgius, pageidavimus ir poreikius, taip pat padedame jiems rasti naujų potencialių vartotojų visų medijų kanaluose. Mūsų paslaugos suteikia klientams vieningą ir holistinį požiūrį į jų esamus ir būsimus vartotojus ir leidžia jiems pateikti reklamą tiems vartotojams, kuriuos galėtų labiau sudominti jų produktai ir paslaugos.

Mūsų paslaugos apima šias tris plačias veiklos sritis: sinchronizavimas, sudarymas ir vykdymas. Jos išsamiau apibūdinamos toliau.

Sinchronizavimas Sudarymas Vykdymas
Duomenų įtraukimas Duomenų papildymas Planavimas
Duomenų higiena Įžvalgos Suaktyvinimas
Duomenų sutapdinimas Modeliavimas Optimizavimas
ID skyra Segmentavimas Matavimas ir ataskaitų teikimas
Profiliavimas
Imitavimas

Kiekvienos iš aukščiau minėtų paslaugų aprašymą skaitykite Duomenų tvarkymo tikslai.

mūsų technologijos ir produktai

Toliau pateikiama produktų ir technologijų, kuriuos naudojame teikdami Paslaugas, apžvalga.

Paslaugos pavadinimas Paslaugos aprašymas
„ID Graph“ Tapatybės grafikas („Identity Graph“) naudoja grafiko technologijas ir mašininį mokymąsi, kad atpažintų ryšius ir sąsajas tarp žmonių, vietų ir veiksmų. Grafike pateikiamas holistinis vartotojo tapatybės vaizdas, derinant pirmos ir trečios šalies duomenų masyvus, kad būtų galima pateikti išsamų informacijos apie vartotoją arba namų ūkį rinkinį (pvz., demografiniai duomenys, psichografiniai duomenys, interesai, pirkimo elgsena, su sveikata susijusios įžvalgos ir kt.). Tai leidžia „Choreograph“ teikti duomenų atitikimo, ID sprendimų, vartotojų įžvalgos, papildymo, modeliavimo ir segmentavimo paslaugas.
„ID Graph Network“ (IDN) Tapatybės grafiko tinklas („Identity Graph Network“) yra tapatybės grafiko pagrindas. Tai susiję su įvairiais duomenų ištekliais, teikiančiais diagramą, įskaitant kliento pirmosios šalies duomenis, trečiosios šalies licencijuotus duomenis, taip pat su „Choreograph“ nuosavybės teise priklausančiais duomenų ištekliais, kaip išsamiau aprašyta toliau, įskaitant šiuos: „Audience Origin“; „i-Behaviour“ (JAV, Kanada, JK), „Conexance“ (Prancūzija), „AmeriLINK“ (JAV) ir „mPlatform“ (visame pasaulyje).
„Audience Origin“ „Audience Origin“ yra mūsų ketvirčio vartotojų apklausa, vykdoma per mūsų patikimus apklausų vykdymo paslaugų teikėjus visame pasaulyje. Vartotojams užduodame keletą specialių klausimų apie jų elgseną medijoje, kategorijų pirkimus, svarbiausius medijų taškus, psichografiją ir demografiją, siekdami geriau suprasti jų motyvaciją, elgesį ir požiūrį. Apklausos atsakymai yra sujungiami (arba apibendrinami), siekiant suprasti bendrą vartotojų požiūrį, taip pat planavimo ir pirkimų medijos priemonėse tikslais. Kai kuriais atvejais mes taip pat gauname atskirų respondentų lygmens duomenis, kurie bus naudojami modeliavimui.
„Fusion“ „Fusion“ naudoja dirbtinio intelekto technologijas, teikdama duomenų papildymo ir duomenų atitikimo paslaugas mūsų klientams pagal apklausos duomenis, surinktus iš „Audience Origin“, taip pat tikslinės grupės duomenis iš „mPlatform“ ir kitų licencijuotų trečiųjų šalių duomenų šaltinių.
„Strategy Simulator“ Mūsų strategijos modeliavimo paslauga „Strategy Simulator“ padeda modeliuoti arba prognozuoti vartotojų elgsenos ir rinkos dinamikos pokyčių poveikį kliento verslui, naudojant sintetines populiacijas iš apklausos duomenų, surinktų iš auditorijos kilmės. Tai padeda mūsų klientams planuoti savo pirkimus medijoje mąstant apie ateitį.
„Conexance“ (Prancūzija)
„iBehaviour“ (JK)
„Choreograph France“ (anksčiau „Conexance“ ir „iBehaviour“) yra mūsų kooperatinio principo (bendrosios) duomenų bazės Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

„Choreograph“ yra duomenų tvarkytojas pagal BDAR, veikiantis išimtinai savo narių prašymu ir jų vardu, kad tvarkytų asmens duomenis ir teiktų šias paslaugas: modeliavimo paslaugos (galimiems naujiems klientams surasti), pakartotinio aktyvinimo ir optimizavimo paslaugos (siekiant padėti atkurti ryšį su prarastais klientais) ir duomenų papildymas (pridedant duomenų kintamuosius prie nario esamo kliento failo). Tai padeda nariams vykdyti savo rinkodaros kampanijas paprastuoju paštu, el. paštu, SMS žinutėmis arba internetu.

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymo operacijas, kurias atliko „Choreograph France“, vykdydama savo kooperatinę veiklą, rasite:

„AmeriLINK“
(JAV)
„AmeriLINK“ yra mūsų patentuota vartotojų duomenų bazė JAV, kuri renka, saugo ir organizuoja informaciją apie vartotojus ir namų ūkius, įskaitant demografinius ir psichografinius duomenis, duomenis apie sveikatą ir gerovę, duomenis apie gyvenimo įvykius, sandorių / pirkimų duomenis, požiūrių duomenis ir finansinius rodiklius. Naudodamasis mūsų vartotojų duomenų baze, „Choreograph“ teikia „AmeriLINK“ klientams modeliavimo paslaugas, įskaitant panašių duomenų modeliavimą, duomenų papildymo paslaugas (duomenų kintamųjų pridėjimą prie kliento esamo kliento failo), duomenų higienos paslaugas (pvz., adresų standartizavimą, slopinimą) ir sąrašo nuomos paslaugas.

 

Mes esame registruoti kaip duomenų brokeriai Kalifornijoje ir Vermonte.

„AmeriLINK Activate“ „Activate“ yra vienas iš „Choreograph“ aktyvinimo kanalų. Klientai gali naudoti „Activate“ savitarnos principu arba kaip tvarkomas paslaugas, per kurias jie gali įkelti savo pirmosios šalies duomenis į platformą, pasiekti papildomus trečiosios šalies licencijų ir nuosavybės duomenis ir nukreipti auditorijas į DSP ir socialinius kanalus suaktyvinti internete.
„mPlatform“ „[m]PLATFORM“ – tai informacijos apie auditoriją kaupimo sprendimas, kuriuo kuriami suasmeninti vartotojų santykiai. Ji renka duomenis apie žiniasklaidos vartojimo elgseną, kad „Choreograph“ galėtų gauti įžvalgų apie vartotojo interesus, pageidavimus ir gyvenimo būdą ir sukurti vartotojų profilius. Mes naudojame šį įrankį, kad suteiktume savo klientams įžvalgas, taip pat modeliavimą (įskaitant panašumais pagrįstą modeliavimą). „mPlatform“ taip pat yra suaktyvinimo platforma, per kurią galime nukreipti auditorijas į DSP suaktyvinti. Daugiau informacijos apie „mPlatform“ rasite čia.
„Proteus“ „Protetus“ apdoroja programinius duomenis, gautus perkant medijose. Jis kaupia, lygina ir normalizuoja visų mūsų agentūrų programavimo veiklos žurnalo lygio duomenis, kurie leidžia mums teikti šias paslaugas Klientams: modeliavimo, įžvalgų, medijos planavimo ir kampanijų ataskaitas.
„Geograph“ „GeoGraph“ yra geografinių žemėlapių kūrimo platforma, į kurią patenka vietos duomenys ir kiti duomenys, padedantys vizualizuoti, kuriose pasaulio dalyse gyvena ar lankosi vartotojai. Šių duomenų taškų derinio vaizdas gali būti naudojamas analizei, įžvalgoms, planavimui, praturtinimui ar vietos nustatymui.
„Choreograph Create“ „Choreograph Create“ – yra intelektuali kūrybinė platforma, padedanti dinamiškai optimizuoti reklamos kūrybą. Klientai gali projektuoti ir kurti suasmenintą reklamos turinį, matuoti ir analizuoti kampanijos našumą, įskaitant kontaktinių momentų matavimą dažnio ribojimui, ir nustatyti kliento kelionę, kad suprastų elementus, kurie lemia geresnį reklamos našumą.

 

Mūsų renkama informacija

Teikdami Paslaugas renkame ir naudojame įvairią informaciją, įskaitant tokią asmeninę informaciją kaip:

Identifikatoriai („ID“).

 • Identifikatoriai neprisijungus, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį, telefono numerį;
 • Identifikatoriai prisijungus, įskaitant el. pašto adresą, IP adresą, slapukų ID, įrenginių ID, įskaitant mobiliosios reklamos ID (MAID), pvz., „Apple“ IDFA ir „Google“ reklamos ID;
 • „Choreograph“ patentuotas (-i) identifikatorius(-ai), kuris (-ie) unikaliai identifikuoja vartotojus jo paties tapatybės aplinkoje, įskaitant „K-LINK“, „ChoreoID“, „[mP]ID“; ir
 • Kiti identifikatoriai, kuriuos galime gauti iš trečiųjų šalių, įskaitant apklausą arba vartotojų, atsakančių į apklausą, skydelio ID, arba ID iš trečiųjų šalių integravimo partnerių.

sandorio ir pirkimo duomenys, įskaitant produkto kategoriją (pvz., papuošalai, drabužiai, augintiniai, kelionės, sportas) ir pirkimo duomenis (pvz., užsakymų skaičius, išleista suma, mokėjimo tipas, pirkimo būdas). Mes nerenkame banko duomenų, kredito kortelių duomenų ar kitų finansinių sąskaitų duomenų. Taip pat naudojame modeliuojamus sandorių duomenis apie vartotojo tikimybę arba polinkį pirkti tam tikrą prekės ženklą ar produktą.

įrenginio ir naršyklės informacija, įskaitant naršyklės tipą ir versiją, naršyklės kalbą, operacinę sistemą ir ryšio tipą (pvz., laidinis arba belaidis).

internetinės veiklos informacija, įskaitant puslapio URL (arba puslapio URL kategorijos), svetainę / puslapį, iš kurio vartotojas atėjo prieš peržiūrėdamas skelbimą, internetinės veiklos datą ir laiką, apsilankymų svetainėje dažnumą, svetainėje naudojamus paieškos terminus ir sąveiką su skelbimu (pvz., ar spustelite skelbimą), taip pat reklamos turinį ir sąveiką su reklamuotojo ar leidėjo svetainės turiniu, įskaitant produkto informaciją, saugomą kaip „produkto ID“.

demografinė informacija, įskaitant amžių, lytį, pajamas, šeiminę padėtį, šeiminę padėtį, išsilavinimą.

psichografinė informacija, įskaitant interesus, gyvenimo būdą, požiūrį, asmenybes.

vietos duomenys, įskaitant pašto adresą, IP adresą (kuris konvertuojamas į šalies, regiono arba pašto kodo / pašto indekso lygmens vietos duomenis) ir nuosavybės / namų (JAV) geografinių koordinačių duomenis.

neskelbtini duomenys, įskaitant lytinę tapatybę, seksualinę orientaciją, negalią, religiją, etninę kilmę, sveikatos duomenis (žr. toliau).  „Choreograph“ neleidžia naudoti neskelbtinų sveikatos duomenų tiksliniam nukreipimui, sąrašų ar auditorijų kūrimui arba kaip modelio kintamojo.

sveikatos duomenys (tik JAV) informacija apie sveikatos būklę ar gydymą namų ūkių lygmeniu. Mūsų sveikatos duomenys neapima jokios „saugomos informacijos apie sveikatą“ (PHI), kurią reglamentuoja Sveikatos draudimo perkeliamumo ir atskaitomybės įstatymas (HIPAA).

Ne visa pirmiau išvardyta informacija renkama ir naudojama visuose regionuose, kuriuose siūlomos Paslaugos. Norėdami sužinoti, kokią asmeninę informaciją apie Jus saugome, naudokite mūsų Vartotojų pageidavimų portalą.

Kaip mes naudojame šią informaciją

Toliau pateiktoje lentelėje aprašomi tikslai, kuriems teikdami Paslaugas naudojame įvairių tipų informaciją. Kiekvieno iš šių tikslų aprašymą žr. išsamiau skyriuje Duomenų tvarkymo tikslai. Be toliau nurodytų tikslų, galime naudoti visą surinktą informaciją arba jos komponentų derinį, kad aptiktume sukčiavimą arba užkirstume jam kelią, apgintume savo juridines teises ir laikytumėmės įstatymų.

Sinchronizavimas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Duomenų įtraukimas Duomenų higiena Duomenų sutapdinimas ID skyra
Pilnas vardas Pašto adresas El. pašto adresas Telefono Nr.
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID ✓ (slopinimas)
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija
Neskelbtina informacija

Sudarymas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Duomenų papildymas Įžvalgos Modeliavimas Segmentavimas Profiliavimas Imitavimas
Pilnas vardas Pašto adresas El. pašto adresas Telefono Nr.
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija
Neskelbtina informacija  ✗  ✗  ✗

Vykdymas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Planavimas Suaktyvinimas Optimizavimas Matavimas ir ataskaitų teikimas
Pilnas vardas Pašto adresas El. pašto adresas Telefono Nr.
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija
Neskelbtina informacija  ✗  ✗

 

duomenų tarkymo tikslai

Paslaugos Duomenų tvarkymo tikslai Tikslų apibūdinimas
Sinchronizavimas Duomenų įtraukimas Kliento duomenų perkėlimas į „Choreograph“ duomenų aplinką arba trečiosios šalies nuomojamą „švaraus kambario“ aplinką. Trečiųjų šalių licencijuotų duomenų įtraukimas į „Choreograph“ technologijų platformas.
Duomenų higiena Kliento duomenų valymas, įskaitant sujungimą / išvalymą, adresų standartizavimą ir slopinimą.
Duomenų sutapdinimas Kliento duomenų sutapdinimas vartotojams, laikomiems „Choreograph“ nuosavoje duomenų bazėje. Autonominių ir internetinių duomenų susiejimas, pvz., duomenų, surinktų neprisijungus (pvz., vardas, pavardė, pašto adresas ir pan.), su jūsų veikla internete arba internetiniais ID (pvz., įrenginio ID, slapuko ID ir pan.). Skirtingų įrenginių sutapdinimas siekiant nustatyti, ar du ar daugiau įrenginių priklauso tam pačiam vartotojui ar namų ūkiui
ID skyra Klientui priklausančio vieno kliento rodinio kūrimas žinomiems ir nežinomiems klientams. Unikalaus ID priskyrimas vartotojams, įskaitant „Choreograph“ nuosavybės ID.
Sudarymas Duomenų papildymas Kliento duomenų gerinimas pridedant (arba papildant) vartotojų duomenis iš „Choreograph“ nuosavos duomenų bazės
Įžvalgos Duomenų rinkinių naudojimas siekiant suprasti arba įžvelgti vartotojų interesus, motyvaciją, elgseną ir pageidavimus. Tai gali būti individualus vartotojas arba bendra grupė ar gyventojų grupė.
Modeliavimas Galimybė kurti modelius (arba „taisykles“), pagal kuriuos būtų galima nuspėti vartotojų elgseną arba nurodyti tikėtinas vartotojų charakteristikas.
Segmentavimas Vartotojų grupių (kartais vadinamų segmentais, auditorijomis ar sąrašais), turinčių tuos pačius ar panašius požymius, sąlygas, poreikius ar pageidavimus pagal faktinę ar numanomą informaciją, kūrimas.
Profiliavimas Vartotojų ženklinimas arba apibūdinimas pagal tikėtinas jų charakteristikas, elgseną ir (arba) demografinius duomenis, naudojamas modeliuojant, segmentuojant ir aktyvinant.
Imitavimas Potencialių rinkodaros rezultatų išbandymas imituojant gyventojų elgseną, naudojant kliento duomenis ir „Choreograph“ duomenis.
Vykdymas Planavimas Medijos pirkimo visais kanalais, be kita ko, naudojant automatizuotas priemones, planavimas
Suaktyvinimas Auditorijų nukreipimas į medijos pirkimo ir socialines platformas, skirtas reklamai internete. Sąrašų pristatymas į Kliento arba trečiųjų šalių namus reklamai ne internetu (pvz., paštu, telefonu).
Optimizavimas Aktualių vartotojams reklamų kūrimas pagal interesus, vietą, pasirinktą kalbą ir pan.
Reklamų optimizavimas (įsk. realiuoju laiku) su kitais duomenimis (pvz., informacija apie orą, anksčiau peržiūrėtus produktus ir pan.)
Vartotojų kelionės supratimas nuo pirmojo kontakto iki pardavimų / asmeninės vartotojų patirties kūrimo
Matavimas ir ataskaitų teikimas Reklamos kampanijos rezultatų vertinimas ir ataskaitų teikimas

 

informacijos šaltiniai

Mes gauname informaciją iš įvairių šaltinių, įskaitant:

 • Iš savo Klientų, kurie gali naudotis mūsų Paslaugomis, kad įtrauktų savo duomenis į mūsų platformas, ir naudoja mūsų slapukus ir pikselius, kad surinktų duomenis iš vartotojų, kurie lankosi Klientų medijos priemonėse, ir programėlių ypatybių. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite skyriuje Slapukai.
 • Tiesiogiai iš vartotojų, įskaitant vartotojus, kurie sutinka dalyvauti mūsų apklausose arba apklausose, kurias administruoja mūsų trečiųjų šalių partneriai), ir naudojant slapukus, pikselius ar kitas panašias internetines technologijas žiniatinklio ir programėlių savybėse.  Mes renkame neskelbtinus duomenis tik per vartotojų apklausas, kai vartotojai savanoriškai pateikė informaciją (arba, jei duomenys yra etniniai, modeliuojami pagal demografinę ar geografinę informaciją).   Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite skyriuje Slapukai.
 • Iš įvairių mūsų verslo sričių. Pvz., imame informaciją apie operacijas, kurią pateikė mūsų kooperatinių įmonių nariai („i-Behaviour“ ir „Conexance“), ir konvertuojame šią informaciją į bendrąsias produktų kategorijas, pvz., „Moteriški drabužiai“, „Naujausi“, „Dažnumas“ ir „Pinigai“, pvz., paskutinio moteriškų drabužių užsakymo datą, moteriškų drabužių užsakymų skaičių per pastaruosius 12 mėnesių, bendrą išleistą sumą ir vidutinę moteriškų drabužių išlaidų vertę per pastaruosius 12 mėnesių ir t. t.
 • Iš viešųjų įrašų, jei jie prieinami tam tikrose šalyse, pvz., informacija profesinės ir pramoginės veiklos licencijose (pvz., žvejybos licencijose), pašto įrašuose (adresų standartizavimo tikslais), slopinimo sąrašuose (pvz., neskambinimo registruose) ir gyventojų surašymo įrašuose.
 • Iš mūsų patikimų trečiųjų šalių partnerių. Kai kurie iš šių partnerių gali sujungti duomenis iš įvairių šaltinių.

slapukai

Šiame skyriuje apibūdinami slapukai, kuriuos naudojame teikdami Paslaugas Klientams, įskaitant reklamavimą pagal pomėgius ar elgseną. Tai apima slapukus, kurie gali būti išsaugomi jūsų naršyklėje, kai lankotės mūsų klientų internetiniuose puslapiuose, arba žiniatinklio ypatybės, rodomos mūsų klientų reklamose. Slapukus, kuriuos naudojame savo įmonės svetainėje, rasite mūsų Slapukų politikoje.

Slapukas yra nedidelis raidinis ir skaitinis tekstinis failas, kurį naršyklėje išsaugo interneto svetainė ar trečiosios šalies skelbimų serveris arba kita trečioji šalis, leidžianti tai interneto svetainei ar trečiajai šaliai atpažinti tą naršyklę ir prisiminti tam tikrą informaciją apie vartotoją. Mūsų slapukai yra nuolatiniai (t. y., saugomi, kol nustoja galioti arba yra panaikinami / pašalinami vartotojo), kuriuose yra unikalių atsitiktinai sugeneruotų verčių, leidžiančių mūsų tarnyboms atskirti naršykles bei įrenginius, ir kurie yra susieti su Informacija apie naudotoją ir kita informacija. Mūsų slapukai kartu su šia susieta naudotojo informacija naudojami teikiant mūsų Paslaugas, įskaitant reklamą pagal pomėgius.

Tolesnėje lentelėje pateikiama informacija apie mūsų slapukus.

Slapuko pavadinimas Domenas Slapukų naudojimo trukmė Ar slapukas atnaujinamas? Slapuke laikoma informacija Naudojimo atvejai Tikslai, užregistruoti pagal PVV skaidrumo ir sutikimo sistemą (tik BDAR)
id mookie1.com 395 dienos Taip Universalus serijos numeris Aktyvavimas
Optimizavimas
Ataskaitų teikimas
Matavimas (priskyrimas)
Saugumas
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ov mookie1.com 395 dienos Taip Unikalus identifikatorius Ataskaitų teikimas
Matavimas (priskyrimas)
Saugumas
1, 7, 8, 10
mdata mookie1.com 395 dienos Taip Unikalus serijos numeris
Kūrimo laiko žyma
Slapuko versija
Suaktyvinimas 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10
syncdata_<PARTNER> mookie1.com 10 dienų Taip Unikalus serijos numeris
Sukūrimo laiko žyma
Duomenų partnerio lankytojo ID
Duomenų sutapdinimas
Aktyvinimas
1, 2, 3, 4, 5, 6, 10
ibkukiuno ib.mookie1.com 365 dienos Taip Mišrus el. laiškas
Seanso ID
„Choreograph ID“ (vadinamasis „Velo Id“)
Paskutinio slapuko naudojimo data
„Offerpath Id“
„Velo“ profilio paieškos metodas
El. pašto maišymo paieškos metodas
Duomenų slapukas sukurtas
Laikas, kai slapukas peržiūrėtas
Netaikoma
ibkukinet ib.mookie1.com 365 dienos Taip IP adresas
Data
Netaikoma
src0_xxxx d.lemonpi.io 30 dienų Taip Produktų, kuriuos vartotojas peržiūrėjo reklamuotojo svetainėje, ID. Optimizavimas Netaikoma
lpc d.lemonpi.io 30 dienų Taip Laiko žymė
Reklamuotojo kampanijos konversijos ID
Optimizavimas, Pranešimai Netaikoma
lpuid Lemonpi.io 365 dienos Taip Unikalus vartotojo ID Duomenų sutapdinimas Netaikoma
_ud Lemonpi.io 30 dienų Taip Produktų, kuriuos vartotojas peržiūrėjo, įtraukė į pirkinių krepšelį ar įsigijo reklamuotojo svetainėje, ID. Optimizavimas Netaikoma

Programėlės aplinkoje prietaisui bus priskirtas reklamavimo ID (o ne slapuko ID). Tai yra raidinis ir skaitinis identifikatorius, kurį suteikia platforma ar operacinė sistema (pvz., „Apple iOS“ arba „Google Android“) ir kuris leidžia taikomųjų programų kūrėjams ir trečiosioms šalims atpažinti konkretų įrenginį taikomosios programos aplinkoje. Reklamavimo ID pavyzdžiai yra reklamavimo per mobiliuosius prietaisus ID (MAID), pvz., „Apple“ IDFA ir „Google“ reklamavimo ID. Reklamos ID kartu su surinkta naudotojo informacija naudojamas teikiant mūsų Paslaugas, įskaitant reklamą pagal pomėgius.

kaip mes dalijamės informacija

dalijimasis informacija teikiant mūsų Paslaugas

Klientai: Šiame privatumo pranešime aprašytą informaciją naudojame teikdami paslaugas savo klientams (arba jų vardu veikiantiems atstovams), kurios gali apimti dalijimąsi, licencijavimą arba prieigos prie informacijos suteikimą mūsų klientams. Mūsų bendrojoje duomenų bazėje („i-Behaviour“ ir „Conexance“) mes dalijamės informacija viduje su dalyvaujančiais bendradarbiaujančiais nariais, taip pat su kitomis „Choreograph“ verslo sritimis (žr. skyrių Informacijos šaltiniai, kur aprašoma, kaip gauname informaciją iš kitų mūsų verslo sričių).

Vidinės grupės įmonės: Mes taip pat dalijamės informacija viduje su mūsų grupės įmonėmis WPP ir „GroupM“ bei jų agentūromis, kurios apima „Mindshare“, „MediaCom“, „Wavemaker“, „Essence“, „m/SIX“, „Xaxis“, „Finecast“ ir CMI.

Paslaugų teikėjai: Taip pat dalijamės informacija su trečiųjų šalių teikėjais, kurie teikia paslaugas ir atlieka funkcijas mūsų ir (arba) mūsų Klientų vardu, teikdami Paslaugas, pavyzdžiui, su bendrovėmis, kurios yra atsakingos už reklamos pristatymą, įskaitant paklausos platformas, reklamos tinklus, reklamos mainus ir skelbimų serverius, taip pat neinternetinės rinkodaros kampanijų vykdymo centrus, teikėjais, dalyvaujančiais technologijų ar klientų palaikymo, operacijų, žiniatinklio ar duomenų prieglobos/saugojimo, atsiskaitymo, apskaitos, saugumo, rinkodaros, duomenų valdymo, tikrinimo, gerinimo ar higienos srityse, arba kitaip padedančiais mums teikti, plėtoti, prižiūrėti ir tobulinti savo Paslaugas ir produktus.

Kita: „Choreograph Create“ atveju mūsų Klientų naudai galime dalintis kūrybinio vaizdo įrašų turiniu su „YouTube“ per „YouTube API“ paslaugas, kad jis būtų rodomas „YouTube“ platformoje. Šioms paslaugoms taikomos „YouTube“paslaugų teikimo sąlygos (https://www.youtube.com/t/terms), privatumo politika (http://www.google.com/policies/privacy) ir „YouTube“ APIpaslaugų teikimo sąlygos (https://developers.google.com/youtube/terms/api-services-terms-of-service). Mes neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių paslaugų turinį ar privatumo praktiką. Raginame atidžiai peržiūrėti visų trečiųjų šalių paslaugų, kuriomis naudojatės, privatumo politiką. „YouTube“ API paslaugų prieigą galite atšaukti „Google“ saugos nustatymų puslapyje adresu https://myaccount.google.com/permissions.

dalijimasis informacija teisiniais tikslais

Galime dalytis asmenine informacija su trečiosiomis šalimis (įskaitant teisėsaugą, auditorius ir reguliavimo institucijas) šiais tikslais:

 • Laikytis teisinio proceso ar reguliavimo tyrimo reikalavimų (pvz., teismo šaukimo ar teismo nutarties).
 • Įgyvendinti mūsų paslaugų teikimo sąlygas, šią privatumo politiką ar kitas sutartis su jumis, įskaitant galimų jų pažeidimų tyrimą.
 • Atsakyti į pretenzijas, kad bet koks turinys pažeidžia trečiųjų šalių teises.
 • Apsaugoti mūsų, mūsų platformos, mūsų klientų, mūsų agentų ir filialų, jos naudotojų ir (arba) visuomenės teises, nuosavybę arba asmeninį saugumą. Taip pat galime teikti informaciją kitoms įmonėms ir organizacijoms (įskaitant teisėsaugą), kad apsaugotume nuo sukčiavimo, užkirstume kelią šlamštui / kenkėjiškoms programoms ir panašiais tikslais.

dalijimasis informacija įmonės veiklos tikslais

Duomenų perdavimas pasikeitus valdymui: Jei kita bendrovė įsigyja mus kaip įmonę, mūsų visą ar didelę dalį verslo aktyvų per konsolidavimo, susijungimo, turto įsigijimo ar kitokį sandorį, mes pasiliekame teisę perduoti visą informaciją (įskaitant bet kokią informaciją, kurią galėjote pateikti per „Susisiekite su mumis“ puslapį), kurią turime ar valdome, įsigyjančiajai šaliai, ir tą informaciją įsigyjančioji šalis gali naudoti savo versle.

Dalijimasis informacija įmonės lygio sandoryje: Taip pat galime dalytis asmens duomenimis, jei sudaromas svarbus įmonės lygio sandoris, įskaitant, pvz., susijungimą, investiciją, įsigijimą, reorganizavimą, konsolidavimą, bankrotą, likvidavimą ar viso ar dalies mūsų turto pardavimą, arba deramo patikrinimo, susijusio su bet kokiu tokiu sandoriu, tikslais.

duomenų saugumas

Vartotojų asmeninės informacijos privatumo išsaugojimas mums labai svarbus, o tai reiškia, kad mes rūpinamės ir skiriame ypatingą dėmesį savo saugumo priemonėms, kad apsaugotume šią informaciją nuo duomenų saugumo pažeidimų. Mes laikomės pramonės standartų, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos prie informacijos, jos išlaikymo ir atskleidimo. Tai apima fizinę, elektroninę ir valdymo veiklą, skirtą informacijos vientisumui, prieigai ir naudojimui apsaugoti.

„Choreograph“ pripažįsta visapusiškos duomenų saugumo programos svarbą ir poreikį užtikrinti, kad mūsų tvarkomi duomenys būtų tvarkomi tiksliai ir saugiai. Mes naudojame technines, organizacines ir administracines apsaugos priemones, kad apsaugotume mūsų turimą informaciją. Naudojame kelis saugos lygius, apimančius modernią užkardos apsaugą, griežtai kontroliuojamą prieigą ir kitas apsaugos priemones, kad apsisaugotume nuo neteisėto mūsų duomenų naudojimo ar keitimo.

duomenų saugojimas

„Choreograph“ laikosi WPP duomenų saugojimo ir informacijos politikos ir nesaugo jokių duomenų, kurie nereikalingi mūsų kasdienėje veikloje arba teikiant paslaugas mūsų klientams. Mūsų duomenų saugojimo laikotarpis gali skirtis ir priklauso nuo duomenų tipo, tikslo, kuriam jie naudojami teikiant produktus ir paslaugas mūsų klientui, ir nuo kliento sutartinių įsipareigojimų vykdymo. Visais atvejais laikomės atitinkamų įstatymų ir kitų teisės aktų, sutartinių įsipareigojimų ir ištrinsime duomenis, kai to bus pareikalauta.

„Choreograph“ taip pat gali saugoti ir laikyti asmens duomenis, kurie buvo deidentifikuoti arba visiškai nuasmeninti, todėl nebėra asmens duomenys. Tai gali būti duomenys, kurie yra apibendrinti taip, kad iš jų nebegalima nustatyti asmens tapatybės, ir naudojami visų pirma įžvalgų ir planavimo tikslais.

tarptautinis asmens duomenų perdavimas

„Choreograph“ yra pasaulinė įmonė, teikianti savo paslaugas klientams keliuose regionuose ir šalyse.

Jei įmanoma, asmeninę informaciją saugome vietoje, pvz., ES (EMEA ir JK), Taivane, Singapūre ir Kinijoje (APAC) ir JAV (Šiaurės Amerikoje), priklausomai nuo vartotojo buvimo vietos.

Tačiau mums gali reikėti perduoti asmeninę informaciją už šių vietovių ribų šiais atvejais:

 • Kai mes turime perduoti informaciją mūsų klientams ar mūsų paslaugų teikėjams į kitas vietas nei ten, kur saugomi mūsų duomenys;
 • Kai mūsų inžinierių ar palaikymo komandoms reikia „pasiekti“ (įskaitant nuotolinę prieigą) asmeninę informaciją už vietos, kurioje jos yra, ribų, kad galėtų kurti, prižiūrėti ir (arba) stebėti mūsų sistemas ir platformas.
 • Kai turime komandą iš kelių funkcijų ar agentūrų darbuotojų, teikiančią Paslaugas, kuri gali būti įsikūrusi skirtingose vietose ir kuriai reikia rinkti asmeninę informaciją iš įvairių vietų.

Atlikdami šiuos tarptautinius perdavimus, užtikriname, kad jie atitiktų visus taikomus vietos duomenų apsaugos ir privatumo įstatymus.

narystė pramonės asociacijose

„Choreograph“ yra aktyvi pramonės asociacijų, kurios reglamentuoja vartotojų privatumo internete politiką internetinės reklamos kontekste, įskaitant Tinklo reklamos iniciatyvą (NAI), Skaitmeninės reklamos aljansą (DAA), Europos skaitmeninės reklamos aljansą (eDAA) ir IAB skaidrumo ir sutikimo sistemą (IAB TCF), narė. „Choreograph“ atitinka NAI elgesio kodeksus, DAA savireguliavimo principus ir IAB TVF politiką. Manome, kad šie kodeksai ir principai padeda apsaugoti vartotojų privatumą.

Prašome apsilankyti mūsų Vartotojų pageidavimų portale, jei norite gauti daugiau informacijos, kaip naudotis savo privatumo teisėmis, naudojantis NAI ir DAA atsisakymo mechanizmais.

 

vartotojų pageidavimų portalas

„Choreograph“ yra įsipareigojusi teikti pirmuosius privatumo sprendimus mūsų klientams ir įtraukti privatumą į mūsų produktų ir paslaugų dizainą. Pripažįstame, kad jums turėtų būti suteikta kontrolė, susijusi su mūsų priimamais sprendimais dėl jūsų asmens duomenų naudojimo. Šis pageidavimų centras buvo sukurtas siekiant suteikti jums paprastą, skaidrų procesą, kad galėtumėte naudotis savo teisėmis pagal privatumo taisykles.

Norime jums suteikti kuo daugiau informacijos, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite naudotis savo teisėmis naudodami šį portalą. Skirtingi metodai priklausys nuo šalies, kurioje gyvenate, ir mūsų turimų duomenų apie Jus tipo.

Atsižvelgiant į mūsų Klientams teikiamų Paslaugų pobūdį, mes skirtingai tvarkome jūsų internetinius ir neinternetinius duomenis. Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite privatumo politikos skiltyje Mūsų paslaugos. Šis vartotojų pageidavimų portalas gali būti naudojamas naudotis jūsų teisėmis, susijusiomis su autonominiais ir internetiniais duomenimis. Stengsimės atsakyti į jūsų užklausą kuo greičiau, tačiau visais atvejais per laikotarpį, kurio reikalaujama pagal jūsų šalies privatumo įstatymus.

jūsų informacija

Sukūrėme jums patogų portalą, kad galėtumėte kontroliuoti, kaip naudojame jūsų skaitmeninius duomenis.  Tai yra duomenys, kuriuos renkame apie jus internete ir kurie gali apimti internetinius ID, įrenginio ir naršyklės informaciją, internetinės veiklos informaciją ir vietos duomenis (šių duomenų tipų aprašą žr. x skyriuje) ir tokius jūsų asmens duomenis kaip vardas, telefono numeris ir pašto adresas.

Mūsų renkamų skaitmeninių duomenų tipas gali keistis atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą, nes ne visuose regionuose teikiame visas Paslaugas.  Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kokius neinternetinius duomenis apie jus turime ir kaip galite tvarkyti savo neinternetinius duomenis, spustelėkite čia.  Pasirinkimai, kuriuos padarysite mūsų portale dėl to, kaip galime naudoti jūsų skaitmeninius asmens duomenis, bus taikomi tik konkrečiai jūsų naudojamai naršyklei ar įrenginiui. Norėdami sužinoti apie kitus būdus pasinaudoti savo teisėmis žr. toliau.

Tačiau jei esate įsikūręs Kinijoje, rašykite adresu privacy@choreograph.com, kad galėtumėte tvarkyti savo duomenis ir naudotis savo teisėmis.

kaip naudojame jūsų informaciją patvirtinti jūsų tapatybę

Galime paprašyti pateikti asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka, kad patvirtintume jūsų tapatybę prieš atskleisdami duomenis, tai darome siekdami užtikrinti, kad jums suteiktume tik jūsų informaciją ir apsaugotume ją nuo neteisėtos trečiųjų šalių prieigos. Mes nesidalinsime ir nenaudosime jūsų tapatybės jokiose savo Paslaugose ar jokiais kitais tikslais, išskyrus jūsų tapatybės patvirtinimą.

kiti būdai pasinaudoti savo teisėmis

Naršyklės aplinkoje galite atsisakyti arba pašalinti slapukus toliau nurodytais būdais:

 • Pakoreguodami savo naršyklės nustatymus, kad atsisakytumėte priimti arba pašalintumėte slapukus, vykdydami savo naršyklės nustatymuose pateiktus nurodymus. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai padaryti, rasite čia.
 • Pakoreguodami slapukų nustatymus interneto svetainės savininko lygiu. Šios nustatymų parinktys gali skirtis priklausomai nuo svetainės savininko.
 • Reklamų pagal pomėgius atsisakymas naudojant „Digital Advertising Alliance“ (DAA) programą „YourAdChoices“, skirta žiniatinklio aplinkoms, pasiekiama čia:
  – JAV – https://optout.aboutads.info/?c= 2&lang=EN
  – Kanadai – https://youradchoices.ca/en/tools
  – Europai ir JK – https:// youronlinechoices.com/ (spustelėję nuorodą „Jūsų skelbimo pasirinkimai“ pasirinkę savo buvimo vietą)

Taip pat galite apriboti skelbimų stebėjimą mobiliojo ryšio ir „Over The Top“ (OTT) TV įrenginių programėlių aplinkoje, susietoje su reklamavimo ID, naudodami toliau nurodytus būdus.

 • Eidami į privatumo nustatymą mobiliajame įrenginyje ir (arba) OTT TV įrenginyje ir pasirinkdami „Riboti skelbimų stebėjimą“ sustabdysite reklamavimą pagal pomėgius per taikomą reklamavimo ID. Pastaba: norėdami rasti veiksmingiausių ir naujausių būdų, kaip atsisakyti pomėgiais pagrįstos reklamos per savo prietaisus, turėtumėte vadovautis prietaiso gamintojų pateiktomis instrukcijomis.
 • Atsisakyti reklamavimo pagal pomėgius per Skaitmeninės reklamos aljanso (DAA) programą „YourAdChoices“, skirtą programėlių aplinkoms, galima čia:
  – JAV – https://youradchoices.com/control
  – Kanadai – https://youradchoices.ca/en/tools

asmenų teisės į privatumą Jungtinėje Karalystėje, EEE ir Šveicarijoje

Turite teisę pasiekti, atnaujinti, pakeisti, ištrinti, apriboti naudojimąsi savo asmenine informacija arba gauti jų kopiją lengvai skaitomu formatu. Tam tikrais atvejais taip pat galite prašyti, kad „Choreograph“ perduotų jūsų asmeninę informaciją trečiajai šaliai ir turėtų teisę prieštarauti jos naudojimui rinkodaros tikslais. Kai jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis jūsų sutikimu, taip pat turite teisę bet kuriuo metu atšaukti šį sutikimą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos mūsų atliekamo jūsų asmeninės informacijos tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, naudokitės mūsų Vartotojų pageidavimų portalu arba parašykite mums el. laišką adresu privacy@choreograph.com.

Taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, jei nesate patenkinti tuo, kaip tvarkėme jūsų asmeninę informaciją.

asmenų teisės į privatumą Kalifornijoje

Peržiūrėkite čia.

pasaulinių naudotojų privatumo teisės

Suteikėme mechanizmą, leidžiantį visiems naudotojams, neatsižvelgiant į jūsų buvimo regioną, atsisakyti būsimo apdorojimo ir prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis mūsų Vartotojų pageidavimų portale. Jei turite klausimų apie tai, kaip galite pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis adresu privacy@choreograph.com.

kaip pateikti skundą

Jei turite kokių nors skundų ar norite su mumis susisiekti, naudokite skiltį „Susisiekite su mumis“, ir mes pasistengsime atsakyti į visus skundus ar rūpesčius dėl to, kaip mes renkame ir tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate tikri, kad tinkamai reagavome į jūsų pretenziją, galite susisiekti su atitinkama duomenų apsaugos institucija arba priežiūros institucija, esančia jūsų jurisdikcijoje, ir pateikti oficialų skundą.

susisiekite su mumis

Stengiamės, kad šioje privatumo politikoje informacija būtų pateikta kuo aiškiau, tačiau jei ko nors nesuprantate ar norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis adresu privacy@choreograph.com arba galite naudotis savo teisėmis per Vartotojų pageidavimų portalą.

Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir Šveicarijoje juridinis asmuo, atsakingas už duomenis, kuriuos renka „Choreograph“, yra „Choreograph Limited“. Už EEE ir Šveicarijos ribų atsakingas juridinis asmuo yra „Choreograph LLC“. Jei esate asmuo, gyvenantis EEE arba Šveicarijoje, turite žinoti, kad su mūsų DAP galima susisiekti adresu dpo@Choreograph.com{.

Jei turite klausimų, komentarų ar abejonių dėl šios politikos, galite susisiekti su mumis el. paštu arba paštu:

Europa:
Choreograph Limited
DPO@choreograph.com
Choreograph, Sea Containers, 18 Upper Ground, London, SE1 9PT– Attn: Data Protection Officer

Už Europos ribų:
Choreograph LLC
Privacy@choreograph.com
Choreograph, 3 World Trade Center, 175 Greenwich Street, New York, NY, 10007, USA – Attn: Director of Privacy

politikos pakeitimai

Atkreipkite dėmesį, kad dėl privatumo įstatymų bei reglamentų, skaitmeninių technologijų ir mūsų verslo besikeičiančio pobūdžio mes galime laikas nuo laiko keisti šią privatumo politiką. Periodiškai peržiūrėkite šį privatumo pranešimą, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus, kurie galėjo būti atlikti (puslapio viršuje atnaujinsime įsigaliojimo datą, kad žinotumėte, kada pakeitimai buvo atlikti).