global privacy policy (lithuanian)

Paskutinį kartą atnaujinta: January 21, 2022

„Choreograph“ yra pasaulinė duomenų ir technologijų verslo įmonė, savo produktų ir paslaugų rinkinyje klientams teikianti įvairius duomenimis pagrįstus rinkodaros sprendimus. Mes esame WPP įmonė ir glaudžiai bendradarbiaujame su kitomis WPP tinklo įmonėmis, įskaitant „GroupM“ ir jos agentūras, naudojančias kai kurias „GroupM“ technologijas ir produktus. Daugiau informacijos apie WPP ir „GroupM“ rasite spustelėję šią nuorodą.

Šios privatumo politikos tikslas – suteikti jums, vartotojui, informaciją apie tai, kaip galime rinkti ir tvarkyti jūsų asmeninę informaciją (kartais vadinamus „asmens duomenimis“ arba „asmens tapatybę nustatančia informacija“). Tai apima tiek internetinę, tiek autonominę asmeninę informaciją, kaip paaiškinta mūsų Vartotojų pasirinkčių portale.

Tai yra visuotinė privatumo politika. Jei šią politiką pasiekiate iš ES šalies, taip pat perskaitykite skyrių apie Asmenų teisę į privatumą Jungtinėje Karalystėje, EEE ir Šveicarijoje. Jei esate Kalifornijos gyventojas, taip pat perskaitykite skyrių apie Asmenų teisę į privatumą Kalifornijoje.

Kita privatumo politika

Ši privatumo politika netaikoma asmeninei informacijai, surinktai naudojant „Choreograph“ svetainę www.choreograph.com. Šią informaciją rasite čia.

Jei norite sužinoti, kaip jūsų asmeninė informacija buvo naudojama įdarbinimo procese, galite rasti įdarbinimo privatumo politiką čia.

Raginame perskaityti visą privatumo politiką, tačiau jei norėsite naudoti toliau pateiktas turinio nuorodas, pateksite į atskiras skiltis:

***

Mūsų paslaugos

Šiame skyriuje pateikiama informacija apie paslaugas, kurias siūlome savo klientams. Mūsų „klientai“ yra įmonės, kurios tiesiogiai bendrauja su vartotojais, pvz., reklamuotojai, kurie parduoda savo produktus ir paslaugas vartotojams. Mes neteikiame savo paslaugų tiesiogiai vartotojams. Mes dirbame tiesiogiai su klientais arba per tarpininką (pvz., duomenų ar medijos pirkimo agentą), kuris veikia kliento vardu.

Mūsų klientai naudojasi mūsų paslaugomis, kurios padeda jiems teikti veiksmingą ir aktualią reklamą internete ir neprisijungusiems prie interneto vartotojams. Mes padedame reklamuotojams suprasti dabartinių jų vartotojų pomėgius, pageidavimus ir poreikius, taip pat padedame jiems rasti naujų potencialių vartotojų visų medijų kanaluose. Mūsų paslaugos suteikia klientams vieningą ir holistinį požiūrį į jų esamus ir būsimus vartotojus ir leidžia jiems pateikti reklamą tiems vartotojams, kuriuos galėtų labiau sudominti jų produktai ir paslaugos.

Mūsų paslaugos apima šias tris plačias veiklos sritis: sinchronizavimas, sudarymas ir vykdymas. Jos išsamiau apibūdinamos toliau.

Sinchronizavimas… Kūrimas… Vykdymas…
Duomenų integravimas Duomenų papildymas Planavimas
Duomenų higiena Įžvalgos Suaktyvinimas
Duomenų sutapdinimas Modeliavimas Matavimas ir ataskaitų teikimas
ID skyra Segmentavimas
Profiliavimas
Imitavimas

Kiekvienos iš aukščiau minėtų paslaugų aprašymą skaitykite Duomenų tvarkymo tikslai.

Mūsų technologijos ir produktai

Toliau pateikiama produktų ir technologijų, kuriuos naudojame teikdami Paslaugas, apžvalga.

Paslaugos pavadinimas Paslaugos aprašymas
„ID Graph“ Tapatybės grafikas („Identity Graph“) naudoja grafiko technologijas ir mašininį mokymąsi, kad atpažintų ryšius ir sąsajas tarp žmonių, vietų ir veiksmų. Grafike pateikiamas holistinis vartotojo tapatybės vaizdas, derinant pirmos ir trečios šalies duomenų masyvus, kad būtų galima pateikti išsamų informacijos apie vartotoją arba namų ūkį rinkinį (pvz., demografiniai duomenys, psichografiniai duomenys, interesai, pirkimo elgsena, su sveikata susijusios įžvalgos ir kt.). Tai leidžia „Choreograph“ teikti duomenų atitikimo, ID sprendimų, vartotojų įžvalgos, papildymo, modeliavimo ir segmentavimo paslaugas.
„ID Graph Network“ (IDN) Tapatybės grafiko tinklas („Identity Graph Network“) yra tapatybės grafiko pagrindas. Tai susiję su įvairiais duomenų ištekliais, teikiančiais diagramą, įskaitant kliento pirmosios šalies duomenis, trečiosios šalies licencijuotus duomenis, taip pat su „Choreograph“ nuosavybės teise priklausančiais duomenų ištekliais, kaip išsamiau aprašyta toliau, įskaitant šiuos: „Audience Origin“; „i-Behaviour“ (JAV, Kanada, JK), „Conexance“ (Prancūzija), „AmeriLINK“ (JAV) ir „mPlatform“ (visame pasaulyje).
„Audience Origin“ „Audience Origin“ (tikslinės grupės kilmė) yra mūsų ketvirčio vartotojų apklausa, vykdoma per mūsų patikimus apklausų vykdymo paslaugų teikėjus visame pasaulyje. Vartotojams užduodame keletą specialių klausimų apie jų elgseną medijoje, kategorijų pirkimus, svarbiausius medijų taškus, psichografiją ir demografiją, siekdami geriau suprasti jų motyvaciją, elgesį ir požiūrį. Apklausos atsakymai yra sujungiami (arba apibendrinami), siekiant suprasti bendrą vartotojų požiūrį, taip pat planavimo ir pirkimų medijos priemonėse tikslais. Kai kuriais atvejais mes taip pat gauname atskirų respondentų lygmens duomenis, kurie bus naudojami modeliavimui ir aktyvavimui.
„Fusion“ „Fusion“ naudoja dirbtinio intelekto technologijas, teikdama duomenų papildymo ir duomenų atitikimo paslaugas mūsų klientams pagal apklausos duomenis, surinktus iš „Audience Origin“, taip pat tikslinės grupės duomenis iš „mPlatform“ ir kitų licencijuotų trečiųjų šalių duomenų šaltinių.
„Strategy Simulator“ Mūsų strategijos modeliavimo paslauga „Strategy Simulator“ padeda modeliuoti arba prognozuoti vartotojų elgsenos ir rinkos dinamikos pokyčių poveikį kliento verslui, naudojant sintetines populiacijas iš apklausos duomenų, surinktų iš auditorijos kilmės. Tai padeda mūsų klientams planuoti savo pirkimus medijoje mąstant apie ateitį.
„iBehaviour“ (JAV ir Kanada) „iBehavior“ yra JAV ir Kanadoje veikianti kooperatyvų duomenų bazė, kurioje kooperatyvo nariai gali teikti savo B2B ir B2C informaciją apie savo vartotojus kitų narių naudai ir jų naudojimui. Ši informacija apima asmeninę informaciją, pvz., vardą ir pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, taip pat informaciją apie sandorį ar pirkimą, pvz., įsigytas prekes ar paslaugas, sandorio vertę, sandorio datą ir t. t. Šiuos duomenis mūsų klientai renka tiesiogiai iš savo klientų pirkdami, registruodamiesi svetainėje ar kitu būdu ir sutikdami, kad jų asmeninė informacija būtų bendrinama su trečiosiomis šalimis, pvz., su „Choreograph“.
Kooperatyvo nariams suteikta informacija suteikia galimybę rodyti reklamą (internete ir ne internete) vartotojams ne tik pagal jų gyvenimo būdo, geografinę ir demografinę informaciją, bet ir informaciją apie ankstesnius pirkimus. „Choreograph“ teikia kooperatyvo nariams modeliavimo paslaugas (ieškant naujų potencialių klientų), pakartotinio aktyvinimo ir optimizavimo paslaugas (siekiant padėti atkurti ryšį su prarastais klientais) ir duomenų papildymo paslaugas (pridedant duomenų kintamuosius prie esamo nario kliento failo).
„Conexance“ (Prancūzija)„iBehaviour“ (JK) „Conexance“ ir „iBehaviour“ yra mūsų kooperatinio principo (bendrosios) duomenų bazės atitinkamai Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje.
„Choreograph“ yra duomenų tvarkytojas pagal BDAR, veikiantis išimtinai savo narių prašymu ir jų vardu, kad tvarkytų asmens duomenis ir teiktų šias paslaugas: modeliavimo paslaugos (galimiems naujiems klientams surasti), pakartotinio aktyvinimo ir optimizavimo paslaugos (siekiant padėti atkurti ryšį su prarastais klientais) ir duomenų papildymas (pridedant duomenų kintamuosius prie nario esamo kliento failo). Tai padeda nariams vykdyti savo rinkodaros kampanijas paprastuoju paštu, el. paštu, SMS žinutėmis arba internetu.
„AmeriLINK“
(JAV)
„AmeriLINK“ yra mūsų patentuota vartotojų duomenų bazė JAV, kuri renka, saugo ir organizuoja informaciją apie vartotojus ir namų ūkius, įskaitant demografinius ir psichografinius duomenis, duomenis apie sveikatą ir gerovę, duomenis apie gyvenimo įvykius, sandorių / pirkimų duomenis, požiūrių duomenis ir finansinius rodiklius. Naudodamasis mūsų vartotojų duomenų baze, „Choreograph“ teikia „AmeriLINK“ klientams modeliavimo paslaugas, įskaitant panašių duomenų modeliavimą, duomenų papildymo paslaugas (duomenų kintamųjų pridėjimą prie kliento esamo kliento failo), duomenų higienos paslaugas (pvz., adresų standartizavimą, slopinimą) ir sąrašo nuomos paslaugas.
Mes esame registruoti kaip duomenų brokeriai Kalifornijoje ir Vermonte.***
„AmeriLINK Activate“ „Activate“ yra vienas iš „Choreograph“ aktyvinimo kanalų. Klientai gali naudoti „Activate“ savitarnos principu arba kaip tvarkomas paslaugas, per kurias jie gali įkelti savo pirmosios šalies duomenis į platformą, pasiekti papildomus trečiosios šalies licencijų ir nuosavybės duomenis ir nukreipti auditorijas į DSP ir socialinius kanalus suaktyvinti internete.
„mPlatform“ „[m]PLATFORM“ – tai informacijos apie auditoriją kaupimo sprendimas, kuriuo kuriami suasmeninti vartotojų santykiai. Ji renka duomenis apie žiniasklaidos vartojimo elgseną, kad „Choreograph“ galėtų gauti įžvalgų apie vartotojo interesus, pageidavimus ir gyvenimo būdą ir sukurti vartotojų profilius. Mes naudojame šį įrankį, kad suteiktume savo klientams įžvalgas, taip pat modeliavimą (įskaitant panašumais pagrįstą modeliavimą). „mPlatform“ taip pat yra aktyvinimo platforma, leidžianti mums nukreipti tikslines grupes į DSP aktyvavimui. Daugiau informacijos apie „mPlatform“ rasite čia.
„Proteus“ „Proteus“ apdoroja programinius duomenis, gautus perkant medijose. Jis kaupia, lygina ir normalizuoja visų mūsų agentūrų programavimo veiklos žurnalo lygio duomenis, kurie leidžia mums teikti šias paslaugas Klientams: modeliavimo, įžvalgų, medijos planavimo ir kampanijų ataskaitas

Renkama informacija

Teikdami Paslaugas renkame ir naudojame įvairią informaciją, įskaitant tokią asmeninę informaciją kaip:

Identifikatoriai („IDS“).

 • Identifikatoriai neprisijungus, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį, telefono numerį;
 • Identifikatoriai prisijungus, įskaitant el. pašto adresą, IP adresą, slapukų ID, įrenginių ID, įskaitant mobiliosios reklamos ID (MAID), pvz., „Apple“ IDFA ir „Google“ reklamos ID;
 • „Choreograph“ patentuotas (-i) identifikatorius(-ai), kuris (-ie) unikaliai identifikuoja vartotojus jo paties tapatybės aplinkoje, įskaitant „K-LINK“, „ChoreoID“, „[mP]ID“; ir
 • Kiti identifikatoriai, kuriuos galime gauti iš trečiųjų šalių, įskaitant apklausą arba vartotojų, atsakančių į apklausą, skydelio ID, arba ID iš trečiųjų šalių integravimo partnerių.

Sandorio ir pirkimo duomenys, įskaitant produkto kategoriją (pvz., papuošalai, drabužiai, augintiniai, kelionės, sportas) ir pirkimo duomenis (pvz., užsakymų skaičius, išleista suma, mokėjimo tipas, pirkimo būdas). Mes nerenkame banko duomenų, kredito kortelių duomenų ar kitų finansinių sąskaitų duomenų. Taip pat naudojame modeliuojamus sandorių duomenis apie vartotojo tikimybę arba polinkį pirkti tam tikrą prekės ženklą ar produktą.

Įrenginio ir naršyklės informacija, įskaitant naršyklės tipą ir versiją, naršyklės kalbą, operacinę sistemą ir ryšio tipą (pvz., laidinis arba belaidis).

Internetinės veiklos informacija, įskaitant puslapio URL (arba puslapio URL kategorijos), svetainę / puslapį, iš kurio vartotojas atėjo prieš peržiūrėdamas skelbimą, internetinės veiklos datą ir laiką, apsilankymų svetainėje dažnumą, svetainėje naudojamus paieškos terminus ir sąveiką su skelbimu (pvz., ar spustelite skelbimą).

Demografinė informacija, įskaitant amžių, lytį, pajamas, šeiminę padėtį, šeiminę padėtį, išsilavinimą, etninę kilmę.

Psichografinė informacija, įskaitant interesus, gyvenimo būdą, požiūrį, asmenybes.

Vietos duomenys, įskaitant pašto adresą, IP adresą (kuris konvertuojamas į šalies, regiono arba pašto kodo / pašto indekso lygmens vietos duomenis) ir nuosavybės / namų (JAV) geografinių koordinačių duomenis.

Ne visa pirmiau išvardyta informacija renkama ir naudojama visuose regionuose, kuriuose siūlomos Paslaugos. Norėdami sužinoti, kokią asmeninę informaciją apie Jus saugome, naudokite mūsų Vartotojų pageidavimų portalą.

Kaip mes naudojame šią informaciją

Toliau pateiktoje lentelėje aprašomi tikslai, kuriems teikdami Paslaugas naudojame įvairių tipų informaciją. Kiekvieno iš šių tikslų aprašymą žr. išsamiau skyriuje Duomenų tvarkymo tikslai. Be toliau nurodytų tikslų, galime naudoti visą surinktą informaciją arba jos komponentų derinį, kad aptiktume sukčiavimą arba užkirstume jam kelią, apgintume savo juridines teises ir laikytumėmės įstatymų.

Sinchronizavimas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Duomenų įtraukimas Duomenų higiena Duomenų sutapdinimas ID skyra
Vardas ir pavardė
Pašto adresas
El. pašto adresas
Telefono numeris
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID ✓ (slopinimas)
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija

Sudarymas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Duomenų papildymas Įžvalgos Modeliavimas Segmentavimas Profiliavimas Imitavimas
Vardas ir pavardė
Pašto adresas
El. pašto adresas
Telefono numeris
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija

Vykdymas

Informacijos rūšis Kaip mes naudojame šią informaciją
Planavimas Suaktyvinimas Matavimas ir ataskaitų teikimas
Vardas ir pavardė
Pašto adresas
El. pašto adresas
Telefono numeris
Interneto ID, įskaitant IP adresą, slapuko ID, MAID numerį, įrenginio ID
Apklausos arba grupės ID
Atsakymai į apklausos klausimus
Pirkimo ir operacijos duomenys
Informacija apie įrenginį ir naršyklę
Informacija apie veiklą internete
Vietos informacija

Duomenų tvarkymo tikslai

Paslaugos Duomenų tvarkymo tikslai Tikslų apibūdinimas
Sinchronizavimas Duomenų įtraukimas Kliento duomenų perkėlimas į „Choreograph“ duomenų aplinką arba trečiosios šalies nuomojamą „švaraus kambario“ aplinką.
Trečiųjų šalių licencijuotų duomenų įtraukimas į „Choreograph“ technologijų platformas.
Duomenų higiena Kliento duomenų valymas, įskaitant sujungimą / išvalymą, adresų standartizavimą ir slopinimą.
Duomenų sutapdinimas Kliento duomenų sutapdinimas vartotojams, laikomiems „Choreograph“ nuosavoje duomenų bazėje.
Autonominių ir internetinių duomenų susiejimas, pvz., duomenų, surinktų neprisijungus (pvz., vardas, pavardė, pašto adresas ir pan.), su jūsų veikla internete arba internetiniais ID (pvz., įrenginio ID, slapuko ID ir pan.).
Skirtingų įrenginių sutapdinimas siekiant nustatyti, ar du ar daugiau įrenginių priklauso tam pačiam vartotojui ar namų ūkiui
ID skyra Klientui priklausančio vieno kliento rodinio kūrimas žinomiems ir nežinomiems klientams.
Unikalaus ID priskyrimas vartotojams, įskaitant „Choreograph“ nuosavybės ID.
Sudarymas Duomenų papildymas Kliento duomenų gerinimas pridedant (arba papildant) vartotojų duomenis iš „Choreograph“ nuosavos duomenų bazės
Įžvalgos Duomenų rinkinių naudojimas siekiant suprasti arba įžvelgti vartotojų interesus, motyvaciją, elgseną ir pageidavimus.
Tai gali būti individualus vartotojas arba bendra grupė ar gyventojų grupė.
Modeliavimas Galimybė kurti modelius (arba „taisykles“), pagal kuriuos būtų galima nuspėti vartotojų elgseną arba nurodyti tikėtinas vartotojų charakteristikas.
Segmentavimas Vartotojų grupių (kartais vadinamų segmentais, auditorijomis ar sąrašais), turinčių tuos pačius ar panašius požymius, sąlygas, poreikius ar pageidavimus pagal faktinę ar numanomą informaciją, kūrimas.
Profiliavimas Vartotojų ženklinimas arba apibūdinimas pagal tikėtinas jų charakteristikas, elgseną ir (arba) demografinius duomenis, naudojamas modeliuojant, segmentuojant ir aktyvinant.
Imitavimas Potencialių rinkodaros rezultatų išbandymas imituojant gyventojų elgseną, naudojant kliento duomenis ir „Choreograph“ duomenis.
Vykdymas Planavimas Medijos pirkimo visais kanalais, be kita ko, naudojant automatizuotas priemones, planavimas
Suaktyvinimas Auditorijų nukreipimas į medijos pirkimo ir socialines platformas, skirtas reklamai internete.
Sąrašų pristatymas į Kliento arba trečiųjų šalių namus reklamai ne internetu (pvz., paštu, telefonu).
Matavimas ir ataskaitų teikimas Reklamos kampanijos rezultatų vertinimas ir ataskaitų teikimas

Informacijos šaltiniai

Mes gauname informaciją iš įvairių šaltinių, įskaitant:

 • Iš savo Klientų, kurie gali naudotis mūsų Paslaugomis, kad įtrauktų savo duomenis į mūsų platformas, ir naudoja mūsų slapukus ir pikselius, kad surinktų duomenis iš vartotojų, kurie lankosi Klientų medijos priemonėse, ir programėlių ypatybių. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite skyriuje Slapukai.
 • Tiesiogiai iš vartotojų, įskaitant iš vartotojų, kurie sutinka dalyvauti mūsų apklausose ir naudojant slapukus, pikselius ar kitas panašias internetines technologijas žiniatinklyje ir programėlės ypatybėse. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus rasite skyriuje Slapukai.
 • Iš įvairių mūsų verslo sričių. Pvz., imame informaciją apie operacijas, kurią pateikė mūsų kooperatinių įmonių nariai („i-Behaviour“ ir „Conexance“), ir konvertuojame šią informaciją į bendrąsias produktų kategorijas, pvz., „Moteriški drabužiai“, „Naujausi“, „Dažnumas“ ir „Pinigai“, pvz., paskutinio moteriškų drabužių užsakymo datą, moteriškų drabužių užsakymų skaičių per pastaruosius 12 mėnesių, bendrą išleistą sumą ir vidutinę moteriškų drabužių išlaidų vertę per pastaruosius 12 mėnesių ir t.
 • Iš viešųjų įrašų, jei jie prieinami tam tikrose šalyse, pvz., informacija profesinės ir pramoginės veiklos licencijose (pvz., žvejybos licencijose), pašto įrašuose (adresų standartizavimo tikslais), slopinimo sąrašuose (pvz., neskambinimo registruose) ir gyventojų surašymo įrašuose.
 • Iš mūsų patikimų trečiųjų šalių partnerių. Kai kurie iš šių partnerių gali sujungti duomenis iš įvairių šaltinių. 

Slapukai

Šiame skyriuje apibūdinami slapukai, kuriuos naudojame teikdami Paslaugas Klientams, įskaitant reklamavimą pagal pomėgius ar elgseną. Tai apima slapukus, kurie gali būti išsaugomi jūsų naršyklėje, kai lankotės mūsų klientų internetiniuose puslapiuose, arba žiniatinklio ypatybės, rodomos mūsų klientų reklamose. Slapukus, kuriuos naudojame savo įmonės svetainėje, rasite mūsų svetainės politikoje.

Slapukas yra nedidelis raidinis ir skaitinis tekstinis failas, kurį naršyklėje išsaugo interneto svetainė ar trečiosios šalies skelbimų serveris arba kita trečioji šalis, leidžianti tai interneto svetainei ar trečiajai šaliai atpažinti tą naršyklę ir prisiminti tam tikrą informaciją apie vartotoją. Mūsų taikomi slapukai vadinasi „Mookies“ ir veikia mūsų mookie1.com domene. Tai yra nuolatiniai slapukai (t. y., saugomi, kol nustoja galioti arba arba yra panaikinami / pašalinami vartotojo), kuriuose yra unikalių atsitiktinai sugeneruotų verčių, leidžiančių mūsų tarnyboms atskirti naršykles bei įrenginius, ir kurie yra susieti su Informacija apie naudotoją ir kita informacija. „Mookie“ slapukai kartu su šia susieta naudotojo informacija naudojami teikiant mūsų Paslaugas, įskaitant reklamą pagal pomėgius.

Tolesnėje lentelėje pateikiama informacija apie mūsų „Mookie“ slapukus.

Slapuko pavadinimas Slapuko elgsenos galimybės Slapuke esanti informacija Galiojimas nuo paskutinio atnaujinimo (dienos)
Suasmeninimas (kliento duomenų) Suasmeninimas ir optimizavimas (kliento duomenų) Ataskaitų priskyrimas ir saugumas
id Y Y Y Unikalus serijos numeris 395 dienos
ov N N Y Unikalus identifikatorius 395 dienos
mdata Y N N Unikalus serijos numeris, kūrimo laiko žyma, slapuko versija 395 dienos
syncdata_<PARTNER> Y N N Unikalus serijos numeris, sukūrimo laiko žyma, duomenų partnerio lankytojo ID 10 dienų

Programėlės aplinkoje prietaisui bus priskirtas reklamavimo ID (o ne slapuko ID). Tai yra raidinis ir skaitinis identifikatorius, kurį suteikia platforma ar operacinė sistema (pvz., „Apple iOS“ arba „Google Android“) ir kuris leidžia taikomųjų programų kūrėjams ir trečiosioms šalims atpažinti konkretų įrenginį taikomosios programos aplinkoje. Reklamavimo ID pavyzdžiai yra reklamavimo per mobiliuosius prietaisus ID (MAID), pvz., „Apple“ IDFA ir „Google“ reklamavimo ID. Reklamos ID kartu su surinkta naudotojo informacija naudojamas teikiant mūsų Paslaugas, įskaitant reklamą pagal pomėgius.

Kaip mes dalijamės informacija

Dalijimasis informacija teikiant mūsų Paslaugas

Klientai: Šiame privatumo pranešime aprašytą informaciją naudojame teikdami paslaugas savo klientams (arba jų vardu veikiantiems atstovams), kurios gali apimti dalijimąsi, licencijavimą arba prieigos prie informacijos suteikimą mūsų klientams. Mūsų bendrojoje duomenų bazėje („i-Behaviour“ ir „Conexance“) mes dalijamės informacija viduje su dalyvaujančiais bendradarbiaujančiais nariais, taip pat su kitomis „Choreograph“ verslo sritimis (žr. skyrių Informacijos šaltiniai, kur aprašoma, kaip gauname informaciją iš kitų mūsų verslo sričių).

Vidinės grupės įmonės: Mes taip pat dalijamės informacija viduje su mūsų grupės įmonėmis WPP ir „GroupM“ bei jų agentūromis, kurios apima „Mindshare“, „MediaCom“, „Wavemaker“, „Essence“, „m/SIX“, „Xaxis“, „Finecast“ ir CMI.

Paslaugų teikėjai: Taip pat dalijamės informacija su trečiųjų šalių teikėjais, kurie teikia paslaugas ir atlieka funkcijas mūsų ir (arba) mūsų Klientų vardu, teikdami Paslaugas, pavyzdžiui, su bendrovėmis, kurios yra atsakingos už reklamos pristatymą, įskaitant paklausos platformas, reklamos tinklus, reklamos mainus ir skelbimų serverius, taip pat neinternetinės rinkodaros kampanijų vykdymo centrus, teikėjais, dalyvaujančiais technologijų ar klientų palaikymo, operacijų, žiniatinklio ar duomenų prieglobos/saugojimo, atsiskaitymo, apskaitos, saugumo, rinkodaros, duomenų valdymo, tikrinimo, gerinimo ar higienos srityse, arba kitaip padedančiais mums teikti, plėtoti, prižiūrėti ir tobulinti savo Paslaugas ir produktus.

Dalijimasis informacija teisiniais tikslais

Galime dalytis asmenine informacija su trečiosiomis šalimis (įskaitant teisėsaugą, auditorius ir reguliavimo institucijas) šiais tikslais:

 • Laikytis teisinio proceso ar reguliavimo tyrimo reikalavimų (pvz., teismo šaukimo ar teismo nutarties).

 • Įgyvendinti mūsų paslaugų teikimo sąlygas, šią privatumo politiką ar kitas sutartis su jumis, įskaitant galimų jų pažeidimų tyrimą.

 • Atsakyti į pretenzijas, kad bet koks turinys pažeidžia trečiųjų šalių teises.

 • Apsaugoti mūsų, mūsų platformos, mūsų klientų, mūsų agentų ir filialų, jos naudotojų ir (arba) visuomenės teises, nuosavybę arba asmeninį saugumą. Taip pat galime teikti informaciją kitoms įmonėms ir organizacijoms (įskaitant teisėsaugą), kad apsaugotume nuo sukčiavimo, užkirstume kelią šlamštui / kenkėjiškoms programoms ir panašiais tikslais.

Dalijimasis informacija įmonės veiklos tikslais

Duomenų perdavimas pasikeitus valdymui: Jei kita bendrovė įsigyja mus kaip įmonę, mūsų visą ar didelę dalį verslo aktyvų per konsolidavimo, susijungimo, turto įsigijimo ar kitokį sandorį, mes pasiliekame teisę perduoti visą informaciją (įskaitant bet kokią informaciją, kurią galėjote pateikti per „Susisiekite su mumis“ puslapį), kurią turime ar valdome, įsigyjančiajai šaliai, ir tą informaciją įsigyjančioji šalis gali naudoti savo versle.

Dalijimasis informacija įmonės lygio sandoryje: Taip pat galime dalytis asmens duomenimis, jei sudaromas svarbus įmonės lygio sandoris, įskaitant, pvz., susijungimą, investiciją, įsigijimą, reorganizavimą, konsolidavimą, bankrotą, likvidavimą ar viso ar dalies mūsų turto pardavimą, arba deramo patikrinimo, susijusio su bet kokiu tokiu sandoriu, tikslais.

Duomenų saugumas

Vartotojų asmeninės informacijos privatumo išsaugojimas mums labai svarbus, o tai reiškia, kad mes rūpinamės ir skiriame ypatingą dėmesį savo saugumo priemonėms, kad apsaugotume šią informaciją nuo duomenų saugumo pažeidimų. Mes laikomės pramonės standartų, kad apsaugotume nuo neteisėtos prieigos prie informacijos, jos išlaikymo ir atskleidimo. Tai apima fizinę, elektroninę ir valdymo veiklą, skirtą informacijos vientisumui, prieigai ir naudojimui apsaugoti.

„Choreograph“ pripažįsta visapusiškos duomenų saugumo programos svarbą ir poreikį užtikrinti, kad mūsų tvarkomi duomenys būtų tvarkomi tiksliai ir saugiai. Mes naudojame technines, organizacines ir administracines apsaugos priemones, kad apsaugotume mūsų turimą informaciją. Naudojame kelis saugos lygius, apimančius modernią užkardos apsaugą, griežtai kontroliuojamą prieigą ir kitas apsaugos priemones, kad apsisaugotume nuo neteisėto mūsų duomenų naudojimo ar keitimo.

Tarptautinis asmens duomenų perdavimas

„Choreograph“ yra pasaulinė įmonė, teikianti savo paslaugas klientams keliuose regionuose ir šalyse.

Jei įmanoma, asmeninę informaciją saugome vietoje, pvz., ES (EMEA ir JK), Taivane, Singapūre ir Kinijoje (APAC) ir JAV (Šiaurės Amerikoje), priklausomai nuo vartotojo buvimo vietos.

Tačiau mums gali reikėti perduoti asmeninę informaciją už šių vietovių ribų šiais atvejais: 

 • Kai mes turime perduoti informaciją mūsų klientams ar mūsų paslaugų teikėjams į kitas vietas nei ten, kur saugomi mūsų duomenys; 
 • Kai mūsų inžinierių ar palaikymo komandoms reikia „pasiekti“ (įskaitant nuotolinę prieigą) asmeninę informaciją už vietos, kurioje jos yra, ribų, kad galėtų kurti, prižiūrėti ir (arba) stebėti mūsų sistemas ir platformas. 
 • Kai turime komandą iš kelių funkcijų ar agentūrų darbuotojų, teikiančią Paslaugas, kuri gali būti įsikūrusi skirtingose vietose ir kuriai reikia rinkti asmeninę informaciją iš įvairių vietų. 

Atlikdami šiuos tarptautinius perdavimus, užtikriname, kad jie atitiktų visus taikomus vietos duomenų apsaugos ir privatumo įstatymus.

Narystė pramonės asociacijose

„Choreograph“ yra aktyvi pramonės asociacijų, kurios reglamentuoja vartotojų privatumo internete politiką internetinės reklamos kontekste, įskaitant Tinklo reklamos iniciatyvą (NAI), Skaitmeninės reklamos aljansą (DAA), Europos skaitmeninės reklamos aljansą (eDAA) ir IAB skaidrumo ir sutikimo sistemą (IAB TCF), narė. „Choreograph“ atitinka NAI elgesio kodeksus, DAA savireguliavimo principus ir IAB TVF politiką. Manome, kad šie kodeksai ir principai padeda apsaugoti vartotojų privatumą.

Prašome apsilankyti mūsų Vartotojų pageidavimų portale, jei norite gauti daugiau informacijos, kaip naudotis savo privatumo teisėmis, naudojantis NAI ir DAA atsisakymo mechanizmais.

Mes visiškai palaikome skaitmeninės reklamos pramonės pastangas didinti skaidrumą reklamos pagal pomėgius, naudojant sveikatos segmentus, srityje. Norėdami sužinoti daugiau apie standartinius ir pritaikytus pomėgių segmentus, pagrįstus su sveikata susijusia informacija ar pomėgiais, kuriuos galime naudoti reklamavimo pagal pomėgius tikslais, skaitykite čia.

Vartotojų pageidavimų portalas

„Choreograph“ yra įsipareigojusi teikti pirmuosius privatumo sprendimus mūsų klientams ir įtraukti privatumą į mūsų produktų ir paslaugų dizainą. Pripažįstame, kad jums turėtų būti suteikta kontrolė, susijusi su mūsų priimamais sprendimais dėl jūsų asmens duomenų naudojimo. Šis pageidavimų centras buvo sukurtas siekiant suteikti jums paprastą, skaidrų procesą, kad galėtumėte naudotis savo teisėmis pagal privatumo taisykles.

Norime jums suteikti kuo daugiau informacijos, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą. Yra keletas skirtingų būdų, kaip galite naudotis savo teisėmis naudodami šį portalą. Skirtingi metodai priklausys nuo šalies, kurioje gyvenate, ir mūsų turimų duomenų apie Jus tipo.

Atsižvelgiant į mūsų Klientams teikiamų Paslaugų pobūdį, mes skirtingai tvarkome jūsų internetinius ir neinternetinius duomenis. Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite privatumo politikos skiltyje Mūsų paslaugos. Šis vartotojų pageidavimų portalas gali būti naudojamas naudotis jūsų teisėmis, susijusiomis su autonominiais ir internetiniais duomenimis. Stengsimės atsakyti į jūsų užklausą kuo greičiau, tačiau visais atvejais per laikotarpį, kurio reikalaujama pagal jūsų šalies privatumo įstatymus.

JŪSŲ SKAITMENINĖ INFORMACIJA

Sukūrėme jums patogų portalą, kad galėtumėte kontroliuoti, kaip naudojame jūsų skaitmeninius duomenis. Tai yra duomenys, kuriuos renkame apie jus internete ir kurie gali apimti internetinius ID, įrenginio ir naršyklės informaciją, internetinės veiklos informaciją ir vietos duomenis (šių duomenų tipų aprašą žr. x skyriuje). Mūsų renkamų skaitmeninių duomenų tipas gali keistis atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą, nes ne visuose regionuose teikiame visas Paslaugas. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kokius skaitmeninius duomenis turime apie jus ir kaip galite tvarkyti savo skaitmeninius duomenis, spustelėkite čia.

Tačiau jei esate įsikūręs Kinijoje, rašykite adresu privacy@choreograph.com, kad galėtumėte tvarkyti savo duomenis ir naudotis savo teisėmis.

JŪSŲ AUTONOMINIAI DUOMENYS

Šios formos gali būti naudojamos siekiant suprasti papildomus duomenis, kuriuos mes saugome apie jus, be jūsų skaitmeninės informacijos, tai gali apimti jūsų asmens duomenis, pvz., jūsų vardą, telefono numerį ir pašto adresą. Renkamų autonominių duomenų tipas gali keistis atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą, nes ne visuose regionuose teikiame visas paslaugas. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kokius neinternetinius duomenis apie jus turime ir kaip galite tvarkyti savo neinternetinius duomenis, spustelėkite čia.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ, KAD PATVIRTINTUME JŪSŲ TAPATYBĘ

Galime paprašyti pateikti asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka, kad patvirtintume jūsų tapatybę prieš atskleisdami duomenis, tai darome siekdami užtikrinti, kad jums suteiktume tik jūsų informaciją ir apsaugotume ją nuo neteisėtos trečiųjų šalių prieigos. Mes nesidalinsime ir nenaudosime jūsų tapatybės jokiose savo Paslaugose ar jokiais kitais tikslais, išskyrus jūsų tapatybės patvirtinimą.

KITI BŪDAI PASINAUDOTI SAVO TEISĖMIS

Naršyklės aplinkoje galite atsisakyti arba pašalinti slapukus toliau nurodytais būdais:

 • Pakoreguodami savo naršyklės nustatymus, kad atsisakytumėte priimti arba pašalintumėte slapukus, vykdydami savo naršyklės nustatymuose pateiktus nurodymus. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai padaryti, rasite čia.
 • Pakoreguodami slapukų nustatymus interneto svetainės savininko lygiu. Šios nustatymų parinktys gali skirtis priklausomai nuo svetainės savininko.
 • Atsisakyti reklamavimo pagal pomėgius per Skaitmeninės reklamos aljanso (DAA) programą „YourAdChoices“, skirtą žiniatinklio aplinkoms, galima čia:
  – JAV – https://aboutcookies.orgaboutads.info/choices/
  – Kanadai – https://youradchoices.ca/en/tools
  – Europai ir Jungtinei Karalystei – https://youronlinechoices.com/ (pasirinkus, kur esate, spustelėjus nuorodą „Jūsų skelbimų pasirinkimai“)

Taip pat galite apriboti skelbimų stebėjimą mobiliojo ryšio ir „Over The Top“ (OTT) TV įrenginių programėlių aplinkoje, susietoje su reklamavimo ID, naudodami toliau nurodytus būdus.

 • Eidami į privatumo nustatymą mobiliajame įrenginyje ir (arba) OTT TV įrenginyje ir pasirinkdami „Riboti skelbimų stebėjimą“ sustabdysite reklamavimą pagal pomėgius per taikomą reklamavimo ID. Pastaba: norėdami rasti veiksmingiausių ir naujausių būdų, kaip atsisakyti pomėgiais pagrįstos reklamos per savo prietaisus, turėtumėte vadovautis prietaiso gamintojų pateiktomis instrukcijomis.
 • Atsisakyti reklamavimo pagal pomėgius per Skaitmeninės reklamos aljanso (DAA) programą „YourAdChoices“, skirtą programėlių aplinkoms, galima čia:
  – JAV – https://youradchoices.com/control
  – Kanadai – https://youradchoices.ca/en/tools

Asmenų teisės į privatumą Jungtinėje Karalystėje, EEE ir Šveicarijoje

Turite teisę pasiekti, atnaujinti, pakeisti, ištrinti, apriboti naudojimąsi savo asmenine informacija arba gauti jų kopiją lengvai skaitomu formatu. Tam tikrais atvejais taip pat galite prašyti, kad „Choreograph“ perduotų jūsų asmeninę informaciją trečiajai šaliai ir turėtų teisę prieštarauti jos naudojimui rinkodaros tikslais. Kai jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis jūsų sutikimu, taip pat turite teisę bet kuriuo metu atšaukti šį sutikimą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės įtakos mūsų atliekamo jūsų asmeninės informacijos tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.

Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, naudokitės mūsų Vartotojų pageidavimų portalu arba parašykite mums el. laišk¹ adresu privacy@choreograph.com. 

Taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, jei nesate patenkinti tuo, kaip tvarkėme jūsų asmeninę informaciją.

Asmenų teisės į privatumą Kalifornijoje

Peržiūrėti čia.

Pasaulinių naudotojų privatumo teisės

Suteikėme mechanizmą, leidžiantį visiems naudotojams, neatsižvelgiant į jūsų buvimo regioną, atsisakyti būsimo apdorojimo ir prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis mūsų Vartotojų pageidavimų portale. Jei turite klausimų apie tai, kaip galite pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis adresu privacy@choreograph.com.

Kaip pateikti skundą

Jei turite kokių nors skundųar norite su mumis susisiekti, naudokite skiltį „Susisiekite su mumis“, ir mes pasistengsime atsakyti į visus skundus ar rūpesčius dėl to, kaip mes renkame ir tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate tikri, kad tinkamai reagavome į jūsų pretenziją, galite susisiekti su atitinkama duomenų apsaugos institucija arba priežiūros institucija, esančia jūsų jurisdikcijoje, ir pateikti oficialų skundą.

Susisiekite su mumis

Stengiamės, kad šioje privatumo politikoje informacija būtų pateikta kuo aiškiau, tačiau jei ko nors nesuprantate ar norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis adresu privacy@choreograph.com, arba galite naudotis savo teisėmis per Vartotojų pageidavimų portalą.

Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir Šveicarijoje juridinis asmuo, atsakingas už duomenis, kuriuos renka „Choreograph“, yra „Choreograph Limited“. Už EEE ir Šveicarijos ribų atsakingas juridinis asmuo yra Chorepgraph LLC“. Jei esate asmuo, gyvenantis EEE arba Šveicarijoje, turite žinoti, kad su mūsų DAP galima susisiekti adresu dpo@Choreograph.com.

Jei turite klausimų, komentarų ar abejonių dėl šios politikos, galite susisiekti su mumis el. paštu arba paštu:

Europa:
„Choreograph Limited“
DPO@choreograph.com
Choreograph, Sea Containers, 18 Upper Ground, London, SE1 9PT–Attn: Data Protection Officer

Už Europos ribų:
„Choreograph LLC“
Privacy@choreograph.com
Choreograph, 3 World Trade Center, 175 Greenwich Street, New York, NY, 10007, USA – Attn: Director of Privacy

Politikos pakeitimai

Atkreipkite dėmesį, kad dėl privatumo įstatymų bei reglamentų, skaitmeninių technologijų ir mūsų verslo besikeičiančio pobūdžio mes galime laikas nuo laiko keisti šią privatumo politiką. Periodiškai peržiūrėkite šį privatumo pranešimą, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus, kurie galėjo būti atlikti (puslapio viršuje atnaujinsime įsigaliojimo datą, kad žinotumėte, kada pakeitimai buvo atlikti).

Priedas A. Su sveikata susiję elementai

Paskirties grupės apibūdinimas
Nejautrus Jautrus
Sāpes ADHD/ADD
Akne ADHD/ADD zāles
Visticamāk alerģijas Alcheimers
Alerģija un sinuss Antidepresanti
Alerģijas zāles Trauksme
Alerģiju slimnieki Uzmanības deficīta sindroms
Arterioskleroze Bipolārs
Artrīts Krūts vēzis
Artrīta zāles Vēzis
Astma Resnās zarnas vēzis
Astmas zāles Depresija
Pēdu mikoze Erektilā disfunkcija
Muguras sāpes Prostatas vēzis
Urīnpūšļa problēmas
Pirmsdiabēta stāvoklis
Krūšu pārbaude
Bronhīts
Aprūpētājs mājās
Karpālais kanāls
Katarakta
Hronisks bronhīts
Hroniskas sāpes
Aukstumpumpas
Koriģējošu lēcu valkātāji
Blaugznas
Zobu kaites
Zobu problēmas
Zobu protēzes
Diabēts
Diabēts – ārstēšana ar uzturu/vingrojumiem
Diabēts – ārstēšana ar insulīnu
Diabēts – perorālās zāles
Diabēts – citas ārstēšanas metodes
Diabēts – 2. tipa/parādās pieaugušā vecumā
Uztura uzvedība
Gremošanas trakta kaites
Gremošanas trakta slimības
Sausas acis
Ekzēma
Vingrinājumi
Gripas vakcīna
Pārtikas alerģijas
Pēdu kaites
Biežas ārsta vizītes
Gāzes/uzpūšanās
GERD/skābes atvilnis
Gingivīts
Glaukoma
Glucophage zāles
Matu izkrišana
Galvassāpes
Veselības rādītājs – zems
Veselīgas uzvedības izmaiņas – ticamas
Veselīgas uzvedības izmaiņas – noturīgas
Dzirdes aparāti
Dzirdes zudums
Sirds slimība
Grēmu zāles
Grēmu/skābes gremošanas traucējumu slimnieki
Hemoroīdi
Augsts asinsspiediens
Augsts ĶMI
Augsts holesterīna līmenis
Augsts holesterīna līmenis – uzturs/vingrojumi
Augsts holesterīna līmenis – recepšu zāles
Augsts holesterīna līmenis un asinsspiediens
Imitrex zāles
Bezmiegs
Locītavu/mugurkaula kaites
Nieru slimība
Nieru problēmas
Laktozes nepanesamība
Lāzera redzes korekcija
Lipitor zāles
Mamogrāfija
Grūtības ar medicīnas maksājumiem
Medicare priekšrocība
Medicare pielikums
Migrēnas
Mobilitātes problēmas un atbalsts
Mute un zobi
Vairāki ārsti
Nagu sēnīte
Deguna alerģijas
Nav veselības apdrošināšanas
Nav ārsta
Nav nesen veiktas pārbaudes
Aptaukošanās
Osteoartrīts
Osteoporoze
Vispārējā veselība – zema
Sāpes
Fiziskā veselība – slikta
Pneimonijas vakcīna
Prostatas traucējumi
PSA tests
Psoriāze
Atmest smēķēšanu
Elpceļi
Reimatoīdais artrīts
Riskanta veselības uzvedība
Rēta
Drošības jostas
Sinusīts
Āda
Ādas kairinājums vai izsitumi
Miegs
Smēķētājs
Izkārnījumu tests
Stingumkrampju vakcīna
Urīna/zarnu
Redzes kaites
Redzes aprūpe un slimības
Svars
Svara zudums
Ratiņkrēsls

B priedas. Elementai pagal politinę priklausomybę

Tikslinės grupės apibūdinimas
Politinė priklausomybė: Demokratas
Politinė priklausomybė: Respublikonas
Politinė priklausomybė: Nepriklausomas

the forrester wave report – q2 2022