0
1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
%

global privacy policy (ukrainian)

Дата останнього оновлення: January 21, 2022

Select language

Choreograph — міжнародний постачальник даних та технологій, що пропонує клієнтам різноманітні маркетингові рішення на основі даних у вигляді продуктів та послуг. Наша компанія входить у структуру холдингу WPP і тісно співпрацює з іншими компаніями мережі WPP, включаючи GroupM, її агентства та інші спеціалізовані компанії, такі як GroupM Nexus і Resolve Aps, а також використовує деякі технології та продукти GroupM. Щоб отримати докладну інформацію про WPP, натисніть тут, а про GroupM — тут.

Призначення цієї політики конфіденційності — надання вам, споживачу, відомостей про те, як ми можемо збирати та обробляти інформацію про вас («персональні дані» або «ідентифікаційні дані»). Сюди відносяться персональні дані, що збираються в інтернеті та офлайн, як пояснюється на нашому Порталі уподобань споживачів.

Ця політика конфіденційності діє в усьому світі. Якщо ви переглядаєте цю політику на території ЄС, також прочитайте розділ «Права на конфіденційність фізичних осіб у Великій Британії, ЄЕП та Швейцарії». Якщо ви проживаєте в Каліфорнії, прочитайте також розділ «Права на конфіденційність фізичних осіб у штаті Каліфорнія».

інші політики конфіденційності

Ця політика конфіденційності не поширюється на персональні дані, зібрані під час використання сайту Choreograph за адресою www.choreograph.com. З відповідною інформацією можна ознайомитися тут.

Щоб дізнатися про використання ваших персональних даних в процесі набору персоналу, ознайомтеся з політикою конфіденційності в процесі набору персоналу тут.

Радимо ознайомитися з повним текстом політики конфіденційності, але якщо ви бажаєте перейти до окремих розділів, скористайтеся наведеними нижче посиланнями.

наші послуги

У цьому розділі наведено інформацію про послуги, які ми пропонуємо нашим Клієнтам. Наші «Клієнти» — це підприємства, які взаємодіють безпосередньо зі споживачами, наприклад, рекламодавці, які продають свої продукти та послуги споживачам. Ми не пропонуємо свої послуги безпосередньо споживачам. Ми працюємо безпосередньо з Клієнтами або через агента (наприклад, агента з купівлі даних або реклами), який діє від імені Клієнта.

Наші Клієнти використовують наші послуги, щоб надавати споживачам ефективну та релевантну рекламу в інтернеті та офлайн. Ми допомагаємо рекламодавцям зрозуміти інтереси, уподобання та потреби існуючих клієнтів, а також знаходити потенційних нових клієнтів, використовуючи усі медіа-канали. Завдяки нашим послугам Клієнти отримують уніфіковане та цілісне уявлення про своїх існуючих та потенційних клієнтів, а також можуть надавати рекламу споживачам, яких з більшою вірогідністю зацікавлять їхні товари та послуги.

У цілому наші «Послуги» можна віднести до одного із трьох видів діяльності: синхронізація (Sync), створення (Compose) та виконання (Perform), як детально описано нижче.

Синхронізація Створення Виконання
Перенесення даних в онлайн-системи Збагачення даних Планування
Цифрова гігієна Аналітика Активація
Зіставлення даних Моделювання Оптимізація
Співставлення даних з користувачами Сегментування Кількісна оцінка та підготовка звітності
Профілювання
Симулювання

Опис кожної із перерахованих вище послуг див. в розділі «Цілі обробки даних».

наші технології та продукти

Нижче описані продукти та технології, які ми використовуємо для надання наших Послуг.

Назва сервісу Опис сервісу
ID Graph Identity Graph використовує технології побудови графіків та машинного навчання для виявлення взаємозв'язків між людьми, місцями та діями. ID Graph дозволяє отримати цілісний та всебічний профіль споживача шляхом об'єднання власних та сторонніх даних і отримання вичерпного набору атрибутів споживачів або домогосподарств (таких як демографічні дані, психографічні дані, відомості про інтереси, купівельну поведінку, дані про стан здоров'я тощо). Цей сервіс дозволяє Choreograph надавати послуги зіставлення даних, співвіднесення даних с користувачами, аналіз споживачів, а також збагачення, моделювання та сегментації даних.
ID Graph Network (IDN) Identity Graph працює на базі мережі ID Graph Network (IDN). Ця мережа об'єднує різноманітні дані, які подаються в ID Graph, включаючи власні дані Клієнта, ліцензовані сторонні дані, а також власні дані Choreograph, як вказано нижче, включаючи: Audience Origin; i-Behaviour (США, Канада, Велика Британія), Conexance (Франція), AmeriLINK (США) та mPlatform (весь світ).
Audience Origin Audience Origin — це щоквартальне опитування споживачів, яке проводиться нашими надійними постачальниками панельних досліджень по всьому світу. Ми задаємо споживачам низку ретельно підібраних запитань про їх поведінку в соціальних мережах, категорії покупок, точки взаємодії з соціальними мережами, психографічні та демографічні дані, щоб краще зрозуміти їх мотивацію, поведінку та погляди. Відповіді споживачів в опитуваннях об'єднуються (агрегуються) для формування уявлення про загальні погляди споживачів і планування та придбання реклами. У деяких випадках ми також отримуємо дані на рівні окремих респондентів, які використовуються для моделювання.
Fusion Fusion використовує технології ШІ для надання нашим Клієнтам послуг зі збагачення та зіставлення даних, використовуючи дані опитувань, зібрані за допомогою Audience Origin, а також дані аудиторії, отримані з mPlatform та інших джерел ліцензованих сторонніх даних.
Strategy Simulator Наш сервіс Strategy Simulator допомагає моделювати або прогнозувати вплив змін у поведінці споживачів та динаміці ринку на бізнес клієнта, використовуючи синтетичні аудиторії, побудовані на основі даних опитувань, зібраних за допомогою Audience Origin. Це допомагає нашим Клієнтам планувати придбання засобів реклами з урахуванням довгострокової перспективи.
Conexance (Франція)
iBehavior (Велика Британія)
Choreograph France (раніше — Conexance і iBehavior) — це наша кооперативна база даних у Франції та Великій Британії.

Компанія Choreograph є оператором даних відповідно до Загального регламенту про захист даних (GDPR) і діє виключно за запитом своїх членів та від їх імені з метою обробки персональних даних для надання наступних послуг: моделювання (з метою пошуку потенційних нових клієнтів), повторної активації та оптимізації (з метою допомоги у відновленні зв'язку із втраченими клієнтами) та збагачення даних (додавання перемінних даних в існуючі файли клієнтів). Ці послуги допомагають членам кооперативу проводити маркетингові кампанії традиційною та електронною поштою, за допомогою SMS або онлайн.

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як Choreograph France обробляє персональні дані в рамках своєї кооперативної діяльності, ознайомтеся з відповідною політикою конфіденційності, натиснувши на одне з наведених нижче посилань:

AmeriLINK
(США)
AmeriLINK — наша власна база даних споживачів у США, яка збирає, зберігає та організує інформацію про споживачів та домогосподарства, включаючи демографічні та психографічні дані, дані про стан здоров'я та благополуччя, дані про життєві події, дані про транзакції/покупки, дані про погляди та фінансові показники. Використовуючи цю базу даних споживачів, Choreograph надає клієнтам AmeriLINK послуги моделювання (включаючи моделювання look-a-like) та збагачення даних (додавання перемінних даних в існуючі файли клієнтів), а також послуги з цифрової гігієни (наприклад, стандартизації та блокування адрес) та оренди списків.

 

Ми зареєстровані як брокер даних у Каліфорнії та Вермонті.

AmeriLINK Activate Activate — один з каналів активації компанії Choreograph. Клієнти можуть використовувати сервіс Activate у форматі самообслуговування або за допомогою менеджера. Цей сервіс дозволяє Клієнтам завантажувати на платформу свої власні дані, отримувати доступ до додаткових ліцензійних сторонніх та власницьких даних, а також залучати аудиторію на платформи DSP та в соціальні мережі для активації в інтернеті.
mPlatform [m]PLATFORM — це рішення для збору інформації та аналізу аудиторії, яке будує персоналізовані відносини зі споживачами з можливістю масштабування. mPlatform збирає дані про поведінку споживачів у соціальних мережах, що дозволяє Choreograph отримати уявлення про інтереси, уподобання та спосіб життя споживачів, а також створити профілі споживачів. Ми використовуємо цей інструмент для надання нашим Клієнтам аналітичної інформації про споживачів, а також для моделювання (включаючи моделювання look-a-like). mPlatform також є платформою активації, що дозволяє нам залучати аудиторію на DSP-платформу для активації. Докладну інформацію про mPlatform див. тут.
Proteus Protetus обробляє програмні дані, отримані в результаті придбання засобів реклами, з можливістю масштабування. Protetus отримує, зіставляє та нормалізує дані на рівні реєстрації в масштабі усієї програмної діяльності наших агентств, що дозволяє нам надавати Клієнтам наступні послуги: моделювання, аналіз, медіа-планування та підготовка звітів про рекламні кампанії.
Geograph GeoGraph — це платформа геопросторового картографування, яка завантажує дані про місцезнаходження та інші дані з метою візуалізації локацій, в яких живуть або які відвідують споживачі. Зображення, отримане з допомогою цих даних, можна використовувати для аналізу, оцінки, планування, доповнення або таргетингу на основі місцезнаходження.
Choreograph Create Choreograph Create — це інтелектуальна творча платформа, що допомагає динамічно та креативно оптимізувати рекламу. Клієнти можуть розробляти та створювати персоналізований рекламний контент, вимірювати та аналізувати ефективність рекламних кампаній, у тому числі вимірювати кількість контактів з метою обмеження частоти показів та визначення шляху клієнта, щоб виявити елементи, які сприяють підвищенню ефективності реклами.

 

які дані ми збираємо

У процесі надання Послуг ми збираємо та використовуємо різноманітну інформацію, яка включає персональні дані:

ідентифікатори («ID»).

 • офлайн-ідентифікатори, включаючи ім'я та прізвище, номер стаціонарного та мобільного телефону;
 • онлайн-ідентифікатори, включаючи адресу електронної пошти, IP-адресу, ідентифікатори файлів cookie, ідентифікатори пристроїв, включаючи ідентифікатори мобільної реклами (MAID), такі як «IDFA» Apple і ідентифікатор реклами Google;
 • власний ідентифікатор (ідентифікатори) Choreograph, який однозначно ідентифікує споживачів у нашому власному ідентифікаційному середовищі, включаючи «K-LINK», «ChoreoID», «[mP]ID»; і
 • інші ідентифікатори, які ми можемо отримувати від третіх осіб, зокрема ідентифікатори споживачів в опитуваннях або панельних дослідженнях, або ідентифікатори, отримані від сторонніх партнерів із переносу даних в онлайн-системи.

дані транзакцій та покупок, включаючи відомості про категорію товару (наприклад, ювелірні вироби, одяг, товари для домашніх тварин, подорожі, спорт) та деталі покупок (наприклад, кількість замовлень, суми витрат, тип оплати, спосіб придбання). Ми не збираємо банківські реквізити, дані кредитних карток або аналогічні фінансові дані. Ми також використовуємо змодельовані дані транзакцій про ймовірність або «схильність» споживача до покупки певного товару або товарів певного бренду.

інформація щодо пристрою або браузера, зокрема відомості про тип, версію або мову браузера, операційну систему або тип з'єднання (дротове або бездротове).

інформація про активність в інтернеті, включаючи URL-адресу сторінки (або категорію URL-адреси сторінки), сайт/сторінку, з якої споживач перейшов до реклами, дату та час онлайн-активності, частоту відвідувань сайту, пошукові запити, що використовувались на сайті, взаємодію з рекламою (наприклад, натискання на рекламний банер), а також рекламний контент та взаємодію з рекламним контентом на сайті рекламодавця або видавця, включаючи інформацію про продукт, що зберігається як «ідентифікатор продукту».

демографічні дані, включаючи відомості про вік, стать, доходи, сімейний стан, склад сім'ї та рівень освіти.

психографічні дані, включаючи відомості про інтереси, спосіб життя, погляди та риси характеру.

дані про місцезнаходження, включаючи поштову адресу, IP-адресу (яка конвертується в дані країни, регіону або поштовий індекс) та дані про широту/довготу об'єктів нерухомості/будинків (у США).

Конфіденційні дані, включаючи відомості про гендерну ідентичність, сексуальну орієнтацію, інвалідність, релігійні переконання, етнічну приналежність, дані про стан здоров'я (див. нижче).  Компанія Choreograph не дозволяє використовувати конфіденційні дані з метою таргетингу або ретаргетингу.

Дані про стан здоров'я, включаючи інформацію про хвороби/патології або пройдені курси лікування на індивідуальному рівні.  Дані про стан здоров'я, які ми збираємо, не містять будь-якої «‎захищеної інформації про стан здоров'я» (protected health information, PHI), що регулюється Законом «‎Про порядок провадження діяльності та відповідальність у сфері медичного страхування» (Health Insurance Portability and Accountability Act, HIPAA).

Не всі перераховані вище дані збираються та використовуються в усіх регіонах, в яких пропонуються Послуги. Щоб дізнатися, які персональні дані ми зберігаємо про вас, скористайтеся Порталом уподобань споживачів.

як ми використовуємо ці дані

У таблиці нижче наведені цілі, з якими ми використовуємо різні типи даних під час надання Послуг. Опис кожної з цих цілей див. в розділі «Цілі обробки даних». На додаток до вказаних цілей, ми можемо використовувати усі зібрані дані або їх поєднання для виявлення або запобігання шахрайству, захисту наших законних прав та дотримання вимог законодавства.

Синхронізація

Тип даних Як ми використовуємо ці дані
Перенесення даних в онлайн-системи Цифрова гігієна Зіставлення даних Співставлення даних з користувачами
Прізвище та ім'я Поштова адреса Адреса електронної пошти Номер телефону
Інтернет-ідентифікатори, зокрема IP-адреса, ідентифікатор файлу cookie, ідентифікатор MAID, ідентифікатор пристрою
Ідентифікатор учасника опитування/панельного дослідження ✓ (видалення)
Відповіді в опитуваннях
Дані покупок та транзакцій
Інформація про пристрій та браузер
Інформація про онлайн-активність
Інформація про місцезнаходження
Конфіденційні дані

Створення

Тип даних Як ми використовуємо ці дані
Збагачення даних Аналітика Моделювання Сегментування Профілювання Симулювання
Прізвище та ім'я Поштова адреса Адреса електронної пошти Номер телефону
Інтернет-ідентифікатори, зокрема IP-адреса, ідентифікатор файлу cookie, ідентифікатор MAID, ідентифікатор пристрою
Ідентифікатор учасника опитування/панельного дослідження
Відповіді в опитуваннях
Дані покупок та транзакцій
Інформація про пристрій та браузер
Інформація про онлайн-активність
Інформація про місцезнаходження
Конфіденційні дані  ✗  ✗  ✗

Виконання

Тип даних Як ми використовуємо ці дані
Планування Активація Оптимізація Кількісна оцінка та підготовка звітності
Прізвище та ім'я Поштова адреса Адреса електронної пошти Номер телефону
Інтернет-ідентифікатори, зокрема IP-адреса, ідентифікатор файлу cookie, ідентифікатор MAID, ідентифікатор пристрою
Ідентифікатор учасника опитування/панельного дослідження
Відповіді в опитуваннях
Дані покупок та транзакцій
Інформація про пристрій та браузер
Інформація про онлайн-активність
Інформація про місцезнаходження
Конфіденційні дані  ✗  ✗

 

цілі обробки даних

Послуги Цілі обробки даних Опис цілей
Синхронізація Перенесення даних в онлайн-системи Перенесення даних Клієнта в середовище даних Choreograph або стороннє середовище чистої кімнати. Перенесення ліцензованих сторонніх даних на технологічні платформи Choreograph.
Цифрова гігієна Гігієна даних Клієнта, включаючи їх об'єднання/очищення, стандартизацію та видалення адрес.
Зіставлення даних Зіставлення даних Клієнта зі споживачами, що зберігаються у власній базі даних компанії Choreograph. Зіставлення офлайн-даних, таких як дані, зібрані офлайн (наприклад, прізвище та ім'я, поштова адреса тощо), з активністю користувачів в інтернеті або онлайн-ідентифікаторами (наприклад, ідентифікатором пристрою, ідентифікатором файлу cookie тощо). Зіставлення даних, отриманих з різних пристроїв, з метою визначення приналежності двох або більше пристроїв одному користувачеві або домогосподарству
Співставлення даних з користувачами Створення для Клієнтів єдиного подання для відомих і невідомих споживачів. Призначення споживачам унікального ідентифікатора, включаючи власний ідентифікатор Choreograph.
Створення Збагачення даних Покращення даних Клієнтів шляхом додавання даних споживачів із власної бази даних Choreograph
Аналітика Використання зібраних даних для розуміння або аналізу інтересів, мотивації, поведінки та уподобань споживачів. Аналіз може здійснюватися на рівні окремого споживача або на рівні агрегованої або соціальної групи
Моделювання Створення моделей (або набору «правил»), які прогнозують поведінку споживачів або вказують на ймовірні характеристики споживачів.
Сегментування Створення груп споживачів (що іноді називаються сегментами, аудиторіями або списками), які мають однакові або подібні атрибути, умови, потреби або уподобання, визначені на основі фактичної або аналітичної інформації.
Профілювання Маркування або опис споживачів на основі їх ймовірних характеристик, поведінки та/або демографічних даних, що використовується для моделювання, сегментації та активації.
Симулювання Тестування потенційних результатів маркетингової діяльності шляхом моделювання поведінки споживачів із використанням даних Клієнтів та Choreograph.
Виконання Планування Планування придбання реклами на всіх каналах, в тому числі з використанням автоматизованих інструментів
Активація Залучення аудиторії на рекламні платформи та платформи соціальних мереж для показу онлайн-реклами. Передача списків у фулфілмент-центри Клієнтів або третіх сторін для офлайн-реклами (наприклад, традиційною поштою, телефоном).
Оптимізація Створення актуальних для споживачів рекламних оголошень на основі інтересів, місцезнаходження, мовних уподобань тощо
Оптимізація оголошень (у тому числі в режимі реального часу) за допомогою інших даних (наприклад, інформації про погоду, раніше переглянуті товари тощо)
Вивчення шляху споживача від першого контакту до продажу/ретаргетингу з метою персоналізації споживчого досвіду
Кількісна оцінка та підготовка звітності Кількісна оцінка та підготовка звітності щодо ефективності рекламних кампаній

 

джерела даних

Ми отримуємо дані з різних джерел, зокрема:

 • Від наших Клієнтів, які можуть використовувати наші Послуги для перенесення своїх даних на наші платформи, а також використовувати наші файли cookie та піксельні технології для збору даних від споживачів, які відвідують веб-ресурси та додатки Клієнтів. Детальну інформацію про наші файли cookie див. у розділі «Файли cookie».
 • Безпосередньо від споживачів, у тому числі від споживачів, які погоджуються брати участь у наших опитуваннях (або опитуваннях, які проводяться нашими сторонніми партнерами), а також використовуючи файли cookie, піксельні технології або інші подібні онлайн-технології на веб-ресурсах та в додатках.  Ми збираємо конфіденційні дані лише за допомогою опитувань споживачів, в яких споживачі добровільно надають такі дані, за винятком даних про етнічну приналежність, які ми моделюємо на основі демографічних даних або даних про місцезнаходження.   Детальну інформацію про наші файли cookie див. у розділі «Файли cookie».
 • Від різних підрозділів нашої компанії. Наприклад, ми отримуємо інформацію про транзакції, надану членами наших кооперативів (i-Behaviour та Conexance), і конвертуємо її в загальні категорії продуктів, наприклад, дату останнього замовлення жіночого одягу, кількість замовлень жіночого одягу за останні 12 місяців, загальну витрачену суму та середню суму витрат на жіночий одяг за останні 12 місяців тощо ми конвертуємо в категорію «Жіночий одяг» та показники «Нещодавня активність», «Частота» та «Гроші».
 • З відкритих джерел, якщо вони доступні в певних країнах, наприклад, з реєстрів ліцензій на заняття професійною та рекреаційною діяльністю (наприклад, ліцензії на риболовлю), поштових баз даних (для стандартизації адрес), списків блокування (наприклад, реєстрів користувачів, з якими не можна зв'язуватися) та даних перепису населення.
 • Від наших надійних сторонніх партнерів. Деякі з цих партнерів можуть об'єднувати дані, отримані з різних джерел.

файли cookie

У цьому розділі описуються файли cookie, які ми використовуємо під час надання наших Послуг Клієнтам, у тому числі для показу реклами на основі інтересів або поведінкової реклами. До них також належать файли cookie, які можуть зберігатися у вашому браузері під час відвідування веб-ресурсів наших Клієнтів або які ми використовуємо в рекламі наших Клієнтів. Інформацію про файли cookie, які ми використовуємо на нашому корпоративному сайті, див. в нашій Політиці щодо файлів cookie.

Файл cookie — це невеликий буквено-цифровий текстовий файл, який сайт, сторонній рекламний сервер або інша третя сторона зберігає у браузері та який дозволяє цьому сайту або третій стороні розпізнавати браузер і запам'ятовувати певну інформацію про користувача. Це постійні файли cookie (тобто вони зберігаються до закінчення терміну їх дії або їх видалення користувачем), які містять унікальні довільно згенеровані значення, що дозволяють нашим сервісам розпізнавати браузери і пристрої та пов'язані з певною інформацією про користувача. Файли cookie разом з цією пов'язаною з ними інформацією користувачів використовуються в процесі надання Послуг, у тому числі для показу реклами на основі інтересів.

Наступна таблиця містить інформацію про наші файли cookie.

Ім'я файлу cookie Домен Термін зберігання файлу cookie Чи оновлюється файл cookie? Інформація, що зберігається в файлі cookie Варіанти використання Цілі згідно зі специфікацією Transparency and Consent Framework асоціації IAB Europe (тільки GDPR)
id mookie1.com 395 днів Так Універсальний серійний номер Активація
Оптимізація
Підготовка звітності
Вимірювання (атрибуція)
Безпека
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ov mookie1.com 395 днів Так Унікальний ідентифікатор Підготовка звітності
Вимірювання (атрибуція)
Безпека
1, 7, 8, 10
mdata mookie1.com 395 днів Так Унікальний серійний номер
Мітка часу створення
Версія файлу cookie
Активація 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10
syncdata_<PARTNER> mookie1.com 10 днів Так Унікальний серійний номер
Мітка часу створення
Ідентифікатор відвідувача партнера по даних
Зіставлення даних
Активація
1, 2, 3, 4, 5, 6, 10
ibkukiuno ib.mookie1.com 365 днів Так Хешована електронна пошта
Ідентифікатор сеансу
Ідентифікатор компанії Choreograph («Velo Id»)
Дата останнього використання файлу cookie
Ідентифікатор шляху пропозиції
Спосіб пошуку профілю Velo
Спосіб пошуку хешу електронної пошти
Дата останнього використання файлу cookie
Кількість переглядів файлу cookie
Н/Д
ibkukinet ib.mookie1.com 365 днів Так IP-адреса
Дата
Н/Д
src0_xxxx d.lemonpi.io 30 днів Так Ідентифікатори продуктів, які споживач переглянув на сайті рекламодавця Оптимізація Н/Д
lpc d.lemonpi.io 30 днів Так Мітка часу
Ідентифікатор конверсії кампанії рекламодавця
Оптимізація, звітність Н/Д
lpuid Lemonpi.io 365 днів Так Унікальний ідентифікатор користувача Зіставлення даних Н/Д
_ud Lemonpi.io 30 днів Так Ідентифікатори продуктів, які споживач переглядав, додавав до кошика та (або) купував на сайті рекламодавця. Оптимізація Н/Д

У середовищі додатка вашому пристрою буде присвоєний рекламний ідентифікатор (а не ідентифікатор cookie). Це буквено-цифровий ідентифікатор, який надається платформою або операційною системою (наприклад, Apple iOS або Google Android), який дозволяє розробникам програм і третім сторонам розпізнавати певний пристрій у середовищі програм та пов'язувати певну інформацію з користувачем. Прикладами рекламних ідентифікаторів є ідентифікатори мобільної реклами (MAID), такі як «IDFA» Apple та ідентифікатор реклами Google.  Рекламний ідентифікатор разом з інформацією про користувача, яку він збирає, використовується при наданні наших Послуг, у тому числі для показу реклами на основі інтересів.

як ми передаємо дані

розкриття даних в процесі надання Послуг

Клієнти: Ми використовуємо дані, описані в цій політиці конфіденційності, для надання нашим Клієнтам (або агентам, які діють від імені Клієнтів) Послуг, що може включати передачу даних, ліцензування або надання нашим Клієнтам доступу до інформації. Наші кооперативні бази даних (i-Behaviour та Conexance): ми передаємо дані членам кооперативу, а також іншим підрозділам компанії Choreograph (див. розділ «Джерела інформації», в якому описано, як ми отримуємо інформацію від інших підрозділів нашої компанії).

Внутрішні компанії Групи: Ми також передаємо дані компаніям у складі групи WPP та GroupM, а також їхнім агентствам, таким як Mindshare, MediaCom, Wavemaker, Essence, m/SIX, GroupM Nexus, GTB та CMI.

Постачальники послуг: Ми також передаємо дані стороннім постачальникам, які надають послуги та виконують функції від нашого імені і/або від імені наших Клієнтів у процесі наданні Послуг, наприклад, компаніям, які відповідають за показ реклами, включаючи DSP-платформи, рекламні мережі, рекламні біржі та рекламні сервери, а також фулфілмент-центри в офлайн-маркетингових кампаніях, постачальникам, залученим до технологічних розробок або підтримки клієнтів, операцій, веб-хостинга/зберігання даних, виставлення рахунків, бухгалтерського обліку, безпеки, маркетингу, управління даними, перевірки, покращення або гігієни даних, або які іншим чином допомагають нам надавати, розробляти та вдосконалювати наші Послуги та продукти.

Інше: На платформі Choreograph Create ми можемо надсилати через API-сервіси YouTube творчий відеоконтент YouTube, який буде відображатися на платформі YouTube для наших клієнтів. До цих сервісів застосовуються Загальні умови обслуговування YouTube (https://www.youtube.com/t/terms), Політика конфіденційності Google (http://www.google.com/policies/privacy) та Умови використання служб API YouTube (https://developers.google.com/youtube/terms/api-services-terms-of-service). Ми не несемо жодної відповідальності за вміст або конфіденційність будь-яких сторонніх сервісів. Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з політикою конфіденційності будь-яких сторонніх сервісів, якими ви користуєтеся. Ви можете відкликати доступ до API-сервісів YouTube на сторінці налаштувань безпеки Google за посиланням https://myaccount.google.com/permissions.

розкриття даних у правових цілях:

Ми можемо передавати персональні дані третім особам (включаючи правоохоронні органи, аудиторів та регулюючі органи) в наступних цілях:

 • Дотримання вимог судового процесу або розслідування регулюючих органів (наприклад, судового запиту або постанови суду).
 • Забезпечення дотримання наших умов обслуговування, цієї Політики конфіденційності та інших укладених з вами угод, включаючи розслідування потенційних порушень.
 • Відповідь на претензії щодо порушення прав третіх осіб (якщо вони стосуються контенту).
 • Захист наших прав, майна, особистої безпеки та нашої платформи, , а також прав, майна та особистої безпеки наших клієнтів, агентів та афілійованих осіб, користувачів нашої платформи та/або громадськості. Ми також можемо надавати інформацію іншим компаніям та організаціям (включаючи правоохоронні органи) для захисту від шахрайства, запобігання поширенню спаму/шкідливого програмного забезпечення та в інших подібних цілях.

розкриття даних у корпоративних цілях

Передача даних при зміні структури корпоративного контролю: У разі переходу нашої компанії, всіх або практично всіх наших активів під контроль іншої компанії в результаті консолідації, злиття, купівлі активів або інших корпоративних дій ми залишаємо за собою право передати усі дані (включаючи будь-які дані, які ви могли надати на сторінці «Зв'яжіться з нами»), що знаходяться в нашому розпорядженні або під нашим контролем, стороні, до якої переходить контроль, і така сторона може використовувати ці дані у своїй комерційній діяльності.

Передача даних у рамках корпоративної угоди: Ми також можемо передавати персональні дані у разі важливої корпоративної угоди, включаючи, наприклад, злиття, інвестування, придбання, реорганізацію, об'єднання, банкрутство, ліквідацію або продаж частини або всіх наших активів, або у рамках проведення комплексної юридичної перевірки у зв'язку з такою угодою.

захист даних

Забезпечення конфіденційності персональних даних споживачів дуже важливе для нас. Ми приділяємо особливу увагу заходам для забезпечення захисту цих даних від несанкціонованого доступу та використання. Ми дотримуємося галузевих стандартів захисту від несанкціонованого доступу, а також стандартів зберігання та розкриття даних. Ми використовуємо фізичні, електронні та організаційні засоби для захисту цілісності інформації, забезпечення правомірного доступу та використання.

Компанія Choreograph визнає важливість комплексної системи захисту даних та необхідність забезпечення точності та безпеки обробки даних. Ми застосовуємо технічні, організаційні та адміністративні заходи для захисту інформації, яку зберігаємо. Ми використовуємо декілька рівнів безпеки, поєднуючи найсучасніший брандмауер, суворо контрольований доступ та інші заходи безпеки, щоб захистити наші дані від несанкціонованого використання або зміни.

зберігання даних

Компанія Choreograph дотримується політики зберігання даних та інформації WPP і не зберігає жодних даних, які не потрібні для нашої повсякденної корпоративної діяльності або для надання послуг нашим клієнтам. Термін зберігання даних різниться в залежності від типу даних та цілей, які вони виконують в процесі надання продуктів та послуг нашим клієнтам та дотримання зобов'язань за договором з клієнтами. У всіх випадках ми дотримуємося відповідних законів, нормативних актів, а також договірних зобов'язань, та видаляємо дані, коли це необхідно.

Компанія Choreograph також може зберігати персональні дані після їх деідентифікації або повної анонімізації, оскільки такі дані більше не вважаються персональними. Це можуть бути дані, які агрегуються таким чином, щоб більше не ідентифікувати особу, і використовуються головним чином для аналізу та планування.

транскордонна передача персональних даних

Choreograph — міжнародна компанія, яка надає Послуги Клієнтам у багатьох регіонах та країнах.

Там, де це можливо, ми зберігаємо персональні дані локально, за місцезнаходженням споживача, наприклад, на території ЄС (країни регіону EMEA та Велика Британія), Тайваню, Сінгапура та Китаю (країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону) та США (країни Північної Америки).

Проте у нас може виникнути потреба у транскордонній передачі персональних даних. Це можливо у наступних випадках:

 • коли ми зобов'язані передати дані нашим Клієнтам або Постачальникам послуг у країни/регіони, відмінні від тих, де зберігаються дані;
 • коли нашим технічним спеціалістам або службам підтримки необхідно «отримати доступ» (включаючи віддалений доступ) до персональних даних в інших країнах/регіонах для створення, обслуговування та/або моніторингу наших систем та платформ;
 • коли у наданні Послуг задіяна міждисциплінарна або міжвідомча група, члени якої можуть знаходитися в різних місцях та потребувати доступу до персональних даних з різних місць.

У разі здійснення такої транскордонної передачі даних ми гарантуємо дотримання вимог усіх чинних місцевих законів про захист даних та конфіденційність.

членство в галузевих об'єднаннях

Компанія Choreograph є активним членом галузевих об'єднань, які визначають політику щодо конфіденційності споживачів в інтернеті в контексті онлайн-реклами, у том числі: Альянсу цифрової реклами (Digital Advertising Alliance, DAA), Європейського альянсу цифрової реклами (European Digital Advertising Alliance, eDAA) та програми IAB Transparency and Consent Framework (IAB TCF). Компанія Choreograph дотримується Принципів саморегулювання Альянсу цифрової реклами (DAA) та стандартів IAB TCF. Ми вважаємо, що ці кодекси та принципи допомагають захистити конфіденційність споживачів.

Перейдіть на наш Портал уподобань споживачів, щоб дізнатися більше про те, як реалізувати свої права на конфіденційність за допомогою механізмів відмови від обробки даних, передбачених DAA.

 

портал уподобань споживачів (consumer preference portal)

Компанія Choreograph прагне надавати своїм Клієнтам рішення для забезпечення конфіденційності та закласти захист конфіденційності у наші продукти та Послуги на етапі розробки. Ми визнаємо, що ви повинні контролювати рішення щодо використання ваших персональних даних, які ми приймаємо. Цей центр уподобань створений з метою надання вам простого та прозорого алгоритму реалізації ваших прав згідно нормативних актів у сфері конфіденційності.

Ми хочемо надати вам якомога більше інформації для прийняття обґрунтованих рішень. Існує декілька способів реалізації ваших прав за допомогою цього порталу. Вибір належного способу залежать від вашої країни проживання та типу даних, які ми зберігаємо про вас.

У зв'язку з характером Послуг, які ми надаємо нашим Клієнтам, ми по-різному обробляємо ваші онлайн- та офлайн-дані. Докладну інформацію про наші Послуги див. у розділі «Наші послуги» цієї політики конфіденційності. Цей Портал уподобань споживачів можна використовувати для реалізації ваших прав щодо як офлайн, так і онлайн-даних. Ми постараємося відповісти на ваш запит якомога швидше, але в будь-якому випадку в термін, передбачений законодавством про конфіденційність у вашій країні.

ваші дані

Ми створили зручний портал, на якому ви можете контролювати використання нами ваших цифрових персональних даних.  Це дані, які ми збираємо про вас в інтернеті та які можуть містити онлайн-ідентифікатори, інформацію про пристрій і браузер, інформацію про активність в інтернеті та дані про місцезнаходження (опис цих даних див. у розділі x), та ваші особисті дані, такі як прізвище та ім'я, номер телефону та поштова адреса..

Тип цифрових персональних даних, які ми збираємо, залежить від вашого місцезнаходження, оскільки повний перелік наших Послуг доступний не в усіх регіонах.   Щоб дізнатися більше про те, які одані ми зберігаємо про вас та як ви можете керувати своїми даними, натисніть тут.  Налаштування використання нами ваших цифрових персональних даних, які ви вибираете на нашому порталі, застосовуватимуться лише до конкретного браузера або пристрою, який ви використовуєте. Інші варіанти реалізації ваших прав див. нижче.

Якщо ви знаходитесь в Китаї, надішліть електронного листа на адресу privacy@choreograph.com, щоб керувати своїми даними та реалізувати свої права.

як ми використовуємо ваші дані для підтвердження вашої особи

Перш ніж передавати вам дані, ми можемо попросити вас надати документ, що посвідчує особу, для перевірки вашої особи. Це необхідно для того, щоб переконатися, що ми надаємо вам лише ваші дані та захищаємо їх від незаконного доступу третіх сторін. Ми не надаємо та не використовуємо ваші ідентифікаційні дані в жодних наших сервісах або з будь-якою іншою метою, окрім підтвердження вашої особи.

інші варіанти реалізації ваших прав

У середовищі браузера можна відмовитися від зберігання файлів cookie або видалити їх наступним чином:

 • Налаштувати відмову від збереження файлів cookie або їх видалення у браузері, виконавши вказівки в налаштуваннях браузера. Детальну інформацію про те, як це зробити, див. тут.
 • Налаштувати файли cookie на рівні власника сайту. Ці налаштування можуть залежати від власника сайту.
 • Відмовитись від показу реклами на основі інтересів за допомогою програми YourAdChoices Альянсу цифрової реклами (DAA) для веб-середовищ, доступної тут:
  – Для США – https://optout.aboutads.info/?c=2&lang=EN
  – Для Канади – https://youradchoices.ca/en/tools
  – Для Європи і Великої Британії – https://youronlinechoices.com/ (після вибору країни натисніть посилання «Ваші варіанти дій щодо рекламних оголошень» (Your ad choices))

Ви також можете обмежити відстеження реклами на мобільному пристрої та в середовищі телевізійних пристроїв Over The Top (OTT), зв'язаних з вашим рекламним ідентифікатором. Ось як можна це зробити:

 • Перейдіть до налаштувань конфіденційності на мобільному пристрої та/або телевізійному пристрої OTT та виберіть «Обмежити відстеження реклами» (Limit Ad Tracking), щоб припинити показ реклами на основі інтересів для відповідного рекламного ідентифікатора. Примітка. Щоб дізнатися про найбільш ефективні та релевантні методи відмови від реклами на основі інтересів через ваші пристрої, ознайомтесь з інструкціями, наданими виробниками пристроїв.
 • Відмовитись від показу реклами на основі інтересів за допомогою програми YourAdChoices Альянсу цифрової реклами (DAA) для веб-середовищ, доступної тут:
  – Для США – https://youradchoices.com/control
  – Для Канади – https://youradchoices.ca/en/tools

права на конфіденційність фізичних осіб у Великій Британії, ЄЕП та Швейцарії

Ви маєте право на доступ, оновлення, зміну, видалення, обмеження використання або отримання копії ваших персональних даних у зручному для читання форматі. За певних обставин ви також маєте право вимагати у Choreograph передати ваші персональні дані третій особі та право заперечити проти їх використання в маркетингових цілях. Якщо обробка ваших персональних даних ґрунтується на вашій згоді, ви також маєте право в будь-який момент відкликати цю згоду. Зверніть увагу: відкликання згоди не вплине на законність обробки ваших персональних даних до моменту відкликання згоди.

Якщо ви хочете реалізувати будь-яке з цих прав, скористайтеся Порталом уподобань споживачів або зв'яжіться з нами за адресою privacy@choreograph.com.

Ви також маєте право подати скаргу до наглядового органу, якщо ви не задоволені тим, як ми обробляємо ваші персональні дані.

права на конфіденційність фізичних осіб у штаті Каліфорнія

Ознайомитись з цією інформацією можна тут.

права на конфіденційність користувачів у всьому світі

Ми передбачили механізм, який дозволяє усім споживачам, незалежно від їхнього регіону, відмовитися від майбутньої обробки даних та надіслати запит на видалення їх персональних даних через наш Портал уподобань споживачів. Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо реалізації цих прав, зв'яжіться з нами за адресою privacy@choreograph.com.

порядок подання скарг

Якщо у вас є будь-які скарги або ви бажаєте зв'язатися з нами, скористайтеся розділом «Контакти», і ми зробимо все можливе, щоб урегулювати будь-які скарги або проблеми, які могли у вас виникнути щодо збору та обробки нами ваших персональних даних.

Якщо з будь-якої причини ви незадоволені урегулюванням вашої проблеми, ви можете звернутися до відповідного органу із захисту даних або наглядового органу у вашій юрисдикції та подати офіційну скаргу.

контакти

Ми намагалися зробити цю Політику конфіденційності максимально чіткою та зрозумілою, але якщо якісь моменти залишились незрозумілими або якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нами за адресою privacy@choreograph.com. Ви також можете скористатися своїми правами на Порталі уподобань споживачів.

На території Європейського економічного простору (ЄЕП) та Швейцарії юридичною особою, відповідальною за збір даних, є компанія Choreograph Limited. За межами ЄЕП та Швейцарії відповідальною юридичною особою є компанія Choreograph LLC. Якщо ви є фізичною особою та проживаєте на території ЄЕП або Швейцарії, зверніть увагу, що з нашим спеціалістом з питань захисту даних (Data Protection Officer, DPO) можна зв'язатися за адресою dpo@Choreograph.com.

Якщо у вас виникли запитання, коментарі або скарги щодо цієї політики, ви можете зв'язатися з нами традиційною або електронною поштою за адресою:

Європа:
Choreograph Limited
DPO@choreograph.com
Choreograph, Sea Containers, 18 Upper Ground, London, SE1 9PT– Attn: Data Protection Officer (Спеціаліст з питань захисту даних)

Інші регіони:
Choreograph LLC
Privacy@choreograph.com
Choreograph, 3 World Trade Center, 175 Greenwich Street, New York, NY, 10007, USA – Attn: Director of Privacy (Директор з питань конфіденційності)

внесення змін до політики

Зверніть увагу: у зв'язку зі змінами законів і нормативних актів, що стосуються конфіденційності, цифрових технологій та діяльності нашої компанії, ми можемо періодично вносити зміни до цієї Політики конфіденційності. Періодично переглядайте цю Політику конфіденційності, щоб дізнатися про можливі зміни (щоб допомогти вам зрозуміти, коли були внесені зміни, ми оновимо дату набрання чинності у верхній частині сторінки).