0
1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
%

website policy (estonian)

Viimane ajakohastus: january 21, 2022

Mõnel juhul võime koguda teavet teie nime ja kontaktandmete kohta (nt meiliaadress, telefoninumber ja postiaadress) siis, kui kasutate meie veebisaiti. Me ei kogu neid andmeid ilma teie nõusolekuta ja me ei kasuta neid kunagi veebis reklaamide paigutamiseks. Olukorrad, kus võite meile vabatahtlikult esitada oma nime ja kontaktandmed on näiteks järgmised.

Päringutele vastamine: me hoiame alles teabe (sh meiliaadressi ja muud kontaktandmed) üksnes kasutaja päringule vastamise eesmärgil. Näiteks kui klõpsate lingil, et võtta meiega ühendust ja saadate meile küsimuse või kommentaari, siis kogume teie nime, meiliaadressi ja telefoninumbri, et saaksime teile vastata.

Kui taotlete vabatahtlikult enda lisamist meie uudiskirja loendi liikmeks, kogume teie meiliaadressi, et saata teile uudiskiri meili teel.

Kui sisestate ülaltoodud olukordades oma kontaktteabe, annate Choreographile nõusoleku kasutada seda teavet, et võtta teiega päringuga seoses ühendust. See nõusolek on meie õiguslik alus selle teabe kasutamiseks sellisel viisil.

Kui otsustate ühel hetkel oma nõusoleku tagasi võtta ja soovite tühistada meie turundusmeilide või uudiskirja tellimuse või soovite, et eemaldaksime teid oma andmebaasist, võtke meiega ühendust üldise privaatsuspoliitika jaotises Kontakt toodud viisidel. Teil tuleb lisada oma nimi, meiliaadress ja selged juhised muudatuste kohta, mida taotlete. Meili teel saadetava uudiskirja tellimust on teil võimalik tühistada ka meili allosas toodud tellimuse tühistamise lingi kaudu.

Choreograph on vastutav töötleja, kes vastutab teie isikuandmete eest (selle või sarnase termini kohaldatava seadusega määratud tähenduses), kui külastate meie veebisaiti või esitate meile oma kontaktteabe.

Kasutame seda teavet või osa sellest teabest selleks, et pakkuda teile veebisaidi paremat kasutuskogemust, esitades teile järgmiste külastuste ajal sisu, mida tõenäoliselt eelistate. Meie õiguslik alus sellist tüüpi töötlemiseks on see, et meil on õigustatud huvi mõista teie kasutuskogemust meie veebisaidil ja seda parandada.

Kui te ei nõustu meie küpsisekasutuse ja ülaltoodud teabega, võite takistada küpsiste kasutamist oma brauserisätetes või neist loobuda SIIN. Kui otsustate küpsistest loobuda, ei pruugi mõni veebisaidifunktsioon ootuspäraselt toimida.

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on tekstifailid, mis sisaldavad väiksel hulgal teavet, mille me laadime teie arvutisse või seadmesse siis, kui te külastate meie veebisaiti. Me tuvastame need küpsised järgmisel külastuskorral ja need aitavad meil teid meeles hoida. Küpsised on saadaval mitmes vormingus ning all on toodud täpsem teave üldiselt ja sellel saidil kasutatavate küpsiste tüüpide ja kategooriate kohta.

Esimese ja kolmanda osapoole küpsised – see, kas küpsis on esimese või kolmanda osapoole küpsis, oleneb domeenist, mis küpsise lisab. Esimese osapoole küpsiseid lisab veebisait, mida kasutaja külastab ehk veebisait, mille URL aknas kuvatakse (nt https://www.choreograph.com). Kolmanda osapoole küpsiseid lisab domeen, mis erineb selle veebisaidi domeenist, mida kasutaja külastab. Kui kasutaja külastab veebisaiti ja selle veebisaidi kaudu lisab küpsise mõni muu üksus, siis sellisel juhul on tegu kolmanda osapoole küpsisega.

Seansiküpsised – need küpsised võimaldavad veebisaidi halduril seostada toimingud, mida kasutaja ühe brauseriseansi jooksul teeb. Brauseriseanss algab, kui kasutaja brauseriakna avab, ja lõppeb, kui ta brauseriakna sulgeb. Seansiküpsised on ajutised. Kui te brauseri sulgete, kustutatakse kõik seansiküpsised.

MILLEKS ME KÜPSISEID KASUTAME?

Küpsised kuuluvad ühte või rohkemasse alltoodud kategooriasse. Siinsel veebisaidil kasutatakse aeg-ajalt küpsiseid, mis kuuluvad kõigisse kategooriatesse. Samuti kasutame andmeid, mis pärinevad sihtimisküpsistelt, mille lisasid teie arvutisse kolmandad osapooled siis, kui te külastasite muid veebisaite.

KUIDAS KÜPSISEID KUSTUTADA?

Kui soovite kustutada küpsised, mis võivad juba olla lisatud teie arvutisse või seadmesse, vaadake alltoodud juhiseid. Lisateabe leiate küpsise-eelistuste keskusest, kus kuvatakse üksikasjad kõigi siinsel saidil kasutatavate küpsiste kohta. Kui soovite, et küpsiseid edaspidi teie arvutisse ei salvestataks, klõpsake oma brauserimenüü abivalikul, et tutvuda brauseri arendaja sellekohaste juhistega. Täiendavat teavet küpsiste kohta leiate aadressilt http://www.allaboutcookies.org/ ja huvipõhiseks reklaamimiseks kasutatavate küpsiste kasutamisviisidega saate tutvuda aadressil www.youronlinechoices.com või http://optout.networkadvertising.org/?c=1.

Kui meie küpsised kustutate või küpsiste edaspidise kasutamise keelate, ei pruugi te pääseda juurde meie veebisaidi teatud osadele või funktsioonidele. Kui te kustutate küpsised, installite uue brauseri või hangite uue arvuti, tuleb teil loobumisküpsis uuesti seadistada. Selleks külastage uuesti siinset saiti.

MEIE KASUTATAVATE KÜPSISTE KATEGOORIAD

TINGIMATA VAJALIKUD KÜPSISED

Need küpsised on veebisaidi toimimise jaoks vajalikud ja neid pole võimalik meie süsteemides keelata. Need lisatakse tavaliselt ainult vastusena teie tehtud toimingutele, mis kujutavad endast teenusepäringuid, nagu privaatsussätete seadistamine, sisselogimine või vormide täitmine.

Teil on võimalik seadistada oma brauser nii, et see blokeeriks need küpsised või teavitaks teid nendest, kuid sellisel juhul ei pruugi mõni saidi osa toimida. Need küpsised ei salvesta mitte mingisugust isikutuvastusteavet.

TOIMIVUSKÜPSISED

Need küpsised võimaldavad meil loendada külastusi ja liiklusallikaid, et saaksime oma saidi toimivust mõõta ja parandada. Need annavad meile ülevaate sellest, millised on kõige populaarsemad ja ebapopulaarsemad lehed ning kuidas külastajad saidil navigeerivad.

Nende küpsiste kaudu kogutud teave koondatakse ja on seega anonüümne. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei tea me seda, millal te meie saiti külastasite, ning meil pole võimalik selle toimivust mõõta. Sellised küpsised võivad hõlmata Google Analyticsi pakutavaid kolmanda osapoole küpsiseid.

FUNKTSIOONIKÜPSISED

Need küpsised võimaldavad veebisaidil pakkuda täiendavaid funktsioone ja isikupärastamist. Neid võime lisada meie või kolmanda osapoole teenusepakkujad, kelle teenused oleme lisanud oma lehtedele. Näiteks võidakse neid kasutada selleks, et aidata pakkuda teile teenuseid, mida soovite, nagu video vaatamine või blogi kommenteerimine. Nende küpsiste kogutud teave võidakse muuta anonüümseks ja nende kaudu pole võimalik jälgida teie sirvimistegevust muudel veebisaitidel.

Kui te neid küpsiseid ei luba, siis ei pruugi mõni nendest teenustest korralikult toimida.

SELLE SAIDI KASUTAMINE LASTE POOLT JA LASTE ANDMED

Käsitame laste privaatsust delikaatse teemana. Meie veebisait pole mõeldud ega suunatud alla 13-aastastele lastele. Palume sõnaselgelt, et lapsed ei esitaks meie veebisaidi kaudu enda teavet. Kui arvate, et teie laps on sellist teavet esitanud, ja soovite, et see meie andmebaasist kustutataks, võtke meiega ühendust aadressil DPO@choreograph.com. Kui saame teada, et oleme kogunud teavet alla 13-aastase lapse kohta, siis kustutame selle teabe.

LINGID KOLMANDATE OSAPOOLTE SAITIDELE

Kui meie veebisaidil on link, mis viib mõnele muule veebisaidile, ei tähenda see, et me asjaomast sidusreklaamijat või veebisaiti soovitame. Meil pole kontrolli lingitavate kolmandate veebisaitide üle ja me ei vastuta nende sisu ega privaatsuspoliitika eest. Kui liigute lingi kaudu muule veebisaidile, siis Choreographi privaatsusteatis enam ei kehti. Lugege alati külastatava veebisaidi privaatsuspoliitikat.