0
1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
%

website policy (latvian)

Pēdējoreiz atjaunināts: January 21, 2022

Ir daži gadījumi, kad mēs varam apkopot jūsu vārdu un kontaktinformāciju (piemēram, e-pasta adresi, tālruņa numuru un pasta adresi), kad izmantojat mūsu vietni. Mēs neapkoposim šo informāciju bez piekrišanas un nekad neizmantosim to tiešsaistes reklāmu izvietošanai.  Situāciju, kad jūs varētu brīvprātīgi norādīt savu vārdu un kontaktinformāciju, piemēri ir šādi:

Atbildot uz pieprasījumiem: mēs reģistrējam informāciju, tostarp e-pasta adresi un citu kontaktinformāciju, tikai lai atbildētu uz lietotāja pieprasījumu. Piemēram, ja noklikšķināsiet uz saites “saziņa ar mums” un iesniegsiet jautājumu vai komentāru, mēs apkoposim jūsu vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai varētu nosūtīt jums atbildi.

Ja jūs brīvprātīgi lūdzat pievienošanu mūsu biļetena sarakstam, mēs ievāksim jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu jums mūsu e-pasta biļetenu.

Ievadot savu kontaktinformāciju, kā norādīts iepriekš, jūs piekrītat, ka Choreograph izmanto šo informāciju, lai ar jums sazinātos saistībā ar jūsu pieprasījumu. Šī piekrišana ir mūsu juridiskais pamats šīs informācijas izmantošanai šādā veidā.

Ja jebkurā brīdī jūs nolemjat atsaukt savu piekrišanu un vēlaties atteikties no mūsu mārketinga e-pasta ziņojumiem vai biļeteniem vai anulēt mūsu datu bāzes abonementu, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot informāciju, kas norādīta Globālā paziņojuma par konfidencialitāti sadaļā Saziņa ar mums. Jums ir jānorāda savs vārds, e-pasta adrese un skaidri norādījumi par jūsu pieprasītajām izmaiņām. Varat arī anulēt e-pasta biļetenu abonementu, noklikšķinot uz saites “anulēt abonementu”, kas atrodas e-pasta ziņojuma apakšdaļā.

Choreograph ir datu pārzinis, kurš ir atbildīgs par jūsu personas datiem (kā šis termins vai līdzīgs termins noteikts piemērojamajos likumos), kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni vai sniedzat mums kontaktinformāciju.

Daļu šīs informācijas vai to visu mēs izmantojam, lai uzlabotu jūsu vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinot saturu, kuram, visticamāk, dosiet priekšroku turpmākajos apmeklējumos. Likumīgais pamats šāda veida apstrādei ir tas, ka mums ir likumīgas intereses saprast un uzlabot jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnē.

Ja jūs nepiekrītat, ka mēs izmantojam sīkfailus un iepriekš minēto informāciju, jūs varat liegt to izmantošanu, izmantojot savas pārlūkprogrammas iestatījumus, vai arī varat izvēlēties atteikties ŠEIT. Izvēloties nepieņemt sīkfailus, dažas tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties tā, kā esam paredzējuši.

KAS IR SĪKFAILI?

Sīkfaili ir teksta faili, kas satur nelielu informācijas daudzumu, ko mēs lejupielādējam jūsu datorā vai ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Mēs varam atpazīt šos sīkfailus nākamajos apmeklējumos, un tie ļauj mums atcerēties jūs. Ir pieejami daudzu veidu sīkfaili, un mēs sniedzam jums sīkāku informāciju par sīkfailu veidiem un kategorijām, kas tiek izmantotas vispārīgi un šajā vietnē.

Pirmās un trešās puses sīkfaili – tas, vai sīkfails ir pirmās puses vai trešās puses sīkfails, ir atkarīgs no domēna, kas ievieto sīkfailu. Pirmās puses sīkfaili ir sīkfaili, ko iestatījusi tīmekļa vietne, kuru apmeklē lietotājs, tīmekļa vietne, kas parādīta URL logā, piemēram, https://www.choreograph.com. Trešās puses sīkfaili ir sīkfaili, ko iestata domēns, kas nav tās tīmekļa vietnes domēns, kuru apmeklē lietotājs. Ja lietotājs apmeklē tīmekļa vietni un cita juridiskā persona tajā iestata sīkfailu, tas būtu trešās puses sīkfails.

Sesijas sīkfails – šie sīkfaili ļauj tīmekļa vietņu operatoriem saistīt lietotāja darbības pārlūkprogrammas sesijas laikā. Pārlūkprogrammas sesija sākas, kad lietotājs atver pārlūka logu, un beidzas, kad lietotājs aizver pārlūka logu. Sesijas sīkfaili tiek izveidoti uz laiku. Kad pārlūkprogramma tiek aizvērta, visi sesijas sīkfaili tiek dzēsti.

KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Sīkfaili ietilpst vienā vai vairākās no tālāk norādītajām kategorijām. Šī tīmekļa vietne laiku pa laikam izmanto sīkfailus, kas ietilpst visās kategorijās. Mēs izmantojam arī datus no mērķauditorijas atlases sīkfailiem, ko jūsu datorā ievieto trešās puses, kad apmeklējat citas tīmekļa vietnes.

KĀ ES VARU IZDZĒST SĪKFAILUS?

Ja vēlaties dzēst sīkfailus, kas, iespējams, jau atrodas jūsu datorā vai ierīcē, lūdzu, skatiet tālāk norādīto informāciju. Papildu informācija ir pieejama Sīkfailu preferenču centrā, kas parādīs visus šajā vietnē izmantotos sīkfailus.  Ja turpmāk vēlaties apturēt sīkfailu glabāšanu savā datorā, skatiet pārlūkprogrammas ražotāja norādījumus, pārlūkprogrammas izvēlnē noklikšķinot uz “Help” (Palīdzība). Papildinformācija par sīkfailiem ir pieejama vietnē http://www.allaboutcookies.org/, un jūs varat uzzināt par sīkfailu izmantošanu saistībā ar reklāmām, kas balstītas uz interesēm, šeit www.youronlinechoices.com vai http://optout.networkadvertising.org/?c=1.

Dzēšot mūsu sīkfailus vai atspējojot turpmākos sīkfailus, jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt noteiktiem mūsu tīmekļa vietnes apgabaliem vai funkcijām. Ja dzēšat sīkfailus, instalējat jaunu pārlūkprogrammu vai iegūstat jaunu datoru, atteikšanās sīkfailu būs nepieciešams atiestatīt, atgriežoties šajā vietnē.

MĒS IZMANTOJAM ŠĀDU KATEGORIJU SĪKFAILUS:

OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMIE SĪKFAILI

Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai tīmekļa vietne darbotos, un tie mūsu sistēmās nav izslēdzami. Tie parasti tiek iestatīti, tikai atbildot uz jūsu veiktajām darbībām, kas ir saistītas ar pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu sīkfailus vai brīdinātu jūs par tiem, bet dažas vietnes daļas pēc tam nedarbosies. Šajos sīkfailos netiek glabāta nekāda personu identificējošu informācija.

VEIKTSPĒJAS SĪKFAILI

Šie sīkfaili ļauj mums uzskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir vispopulārākās vai vismazāk populārās, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē.

Visa informācija, ko šie sīkfaili apkopo, ir vispārīga un tādējādi anonīma. Ja jūs neatļausiet šos sīkfailus, mēs nezināsim, kad jūs apmeklējāt mūsu vietni, un nevarēsim uzraudzīt tās veiktspēju. Šādi sīkfaili var ietvert trešo pušu sīkfailus, ko nodrošina Google Analytics.

FUNKCIONĀLIE SĪKFAILI

Šie sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei nodrošināt uzlabotu funkcionalitāti un personalizāciju. Tos varam iestatīt mēs vai trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus esam pievienojuši savām lapām. Piemēram, tos varam izmantot, lai nodrošinātu jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, noskatīties videoklipu vai komentēt emuāru. Šo sīkfailu apkopotā informācija var būt anonimizēta, un šie sīkfaili nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs.

Ja jūs neatļausiet šos sīkfailus, daži vai visi no šiem pakalpojumiem var nedarboties pareizi.

KĀ ŠO VIETNI VAR LIETOT BĒRNI, UN BĒRNU DATI

Mēs aizsargājam bērnu konfidencialitāti. Mūsu tīmekļa vietne nav izstrādāta un paredzēta bērniem līdz 13 gadu vecumam. Mēs īpaši pieprasām, lai bērni nesniegtu informāciju par sevi, izmantojot mūsu tīmekļa vietni. Ja uzskatāt, ka jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju, un vēlaties, lai tā tiktu dzēsta no mūsu datu bāzes, varat sazināties ar mums, rakstot uz adresi DPO@choreograph.com. Ja mēs uzzināsim, ka esam apkopojuši informāciju par bērnu, kas jaunāks par 13 gadiem, mēs to dzēsīsim.

SAITES UZ TREŠO PUŠU VIETNĒM

Saite no mūsu tīmekļa vietnes uz citu tīmekļa vietni nenozīmē, ka mēs esam apstiprinājuši saistītus uzņēmumus vai tīmekļa vietnes, un mēs nekontrolējam trešo pušu tīmekļa vietnes, uz kurām sniedzam saites, kā arī neuzņemamies atbildību par šo vietņu saturu vai privātuma politiku. Ja noklikšķināt uz citas vietnes saites, Choreograph paziņojums par konfidencialitāti vairs nav spēkā. Ir svarīgi vienmēr izlasīt jebkuras apmeklētās tīmekļa vietnes privātuma politiku.